Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

ATLIKĖJAI

add

Retas atlikėjas tiek daug prisidėjo prie Jungtinės Karalystės urbanistinės muzikos scenos kūrimo, kiek General Levy. Burti apie save garso sistemų komandas ir rengti vakarėlius ji pradėjo dar būdamas keturiolikos. Nuo to laiko General Levy tapo vienu paklausiausių savo kartos reggae MC, kurio energija išjudina tiek pogrindžio, tiek masines scenas.

General Levy

UK

fb yt sc
add

Blush Response siekia visad plėsti garso, struktūros ir suvokimo ribas, sukurdamas modernią muzikos formą, kurią suvokia esant industrine: brutalią, išradingą, nesileidžiančią į kompromisus ir visad inovatyvią. Jo muzika - tai beveik neprijaukintas žvėris, kaniojantis ir badantis skyles ausų būgneliuose bei magiškai priverčiantis kilnotis kojas.

Blush Response

DE

sc
add

Hardcore prodiuseris, DJ iš Vokietijos, jau nuo 2004-ųjų atliekantis įvairią muziką - pradedant Industrial, Crossbreed, baigiant Breaks ir Uptempo. Kartais tamsus, kartais pilnas pozityvių vibracijų. Detest yra alkanas kurti peržengiant ribas, už kurių kiti eiti nedrįsta.

Detest

DE

sc
add

Vienas pirmųjų Reggae, Dancehall ir Jungle atlikėjų Rusijoje, per savo karjerą apkeliavęs daugybę Europos miestų ir scena dalinęsis su ryškiausiais žanro atstovais, suorganizavęs daugybę renginių bei paskelbtas “geriausiu Reggae atlikėju Rusijoje”. Atlikėjas siekia pasauliui atstovauti rusišką Raggamuffin kultūrą, to su nekantrumu laukiame ir Revolution Festival scenoje.

Steppa Style

RU

sc
add

Kas nutinka, kai žmogus kubą ima vertinti kaip Rubiko kubą ir kurti sudėtingas ir kūrybiškas naujas formas? Būtent taip su muzika elgiasi Dj Cubixx. Miksuoti muziką atlikėjas pradėjo dar 1993-aisiais, stipriai paveiktas tuometinio elektroninės muzikos bumo Berlyne, tačiau šiandien po ilgų metų įvairiausios praktikos jis ištobulino savo Rubiko kubą ir yra pilnai pasinėręs į niekada nesibaigiančią puikios muzikos paiešką.

Dj-Cubixx

DE

sc
add

Įtakos grupė, administruojanti elektroninę muziką Vilniaus mieste. Avangardinio repo ir elektroninės muzikos balsas Žygimantas Kudirka – Mesijus su eksperimentinio džiazo ir elektroninės muzikos kūrėju Adu Gecevičiumi bei išraiškingo vizualaus meno kūrėja Asta Ostrovskaja. Ryškių vaizdo projekcijų fone išgirsi specialiais efektais deformuotą vokalą lietuvių, anglų ir dirbtinėmis kalbomis bei naujos bangos elektroninę muziką.

Vilniaus energija LIVE

LT

add

Hardcore techno ir Harcore punk – Mathlovsky skirtumo nemato ir elgiasi tuo vadovaudamasis. Pavargęs nuo žanrų apribojimų, jis žengia kitu – kūrybiškumo ir saviraiškos keliu. Jo setuose vienu tempu susimaišo daugybė stilių, kurie priverčia smegenis galvoti, o kūną nepaliaujamai judėti. „Naikinti yra kurti, kurti yra naikinti. Žvelgiant gilyn į savirefleksiją ir įkvėpimą, bedugnė žvelgia atgal be gailesčio“.

Mathlovsky LIVE

BE

sc
add

Jungtinės Karalystės atlikėjas, savo muzika išmaišęs visą Europą, ją gyvai atlieka ir įvairiose radijo stotyse. Didžiausiuose jungle muzikos apdovanojimuose „We love Jungle“ Jungtinėje Karalystėje praėjusiais metais Lavery buvo išrinktas vienu iš geriausių naujų šio žanro atlikėjų. „Revolution Festival“ lankytojams atlikėjas žada energijos, tamsesnių bei sunkesnių garsų kupiną pasirodymą.

Lavery

UK

sc
add

Šis Berlyne gyvenantis ir kuriantis lietuvių atlikėjas yra auganti jėga tamsiajame industrinio techno mene. Under Black Helmet muziką palaikant tokiems atlikėjams kaip Jeff Mills, Tommy Four Seven ir Rebekah, kūrėjas neabejotinai plečia tamsiausius šiuolaikinio techno kampus.

Under Black Helmet

LT

sc
add

Nuo 1999-ųjų grojus atskirai du atlikėjai jėgas į bendrą projektą sujungė 2014-aisiais. Nuo to laiko jie pasirodė visuose didžiuosiuose Izraelio miestuose ir klubuose, bei dalinosi kūryba, kuri tikrai atstovauja šios šalies muzikinę sceną. Į festivalį atvykstančio vieno iš projekto kūrėjų pagrindinis tikslas yra skleisti muziką pasaulyje ir atnešti daug geros energijos kiekvieno pasirodymo metu.

FoxMind

ISR

add

Nuo mažų dienų susipažinęs su reggae, dub muzika, paauglystėje pradėjo domėtis drum and bass ir jungle muzikos stiliais. Po kelių metų, įkvėptas Vandal, vaikinas pradėjo skleisti raggatek, jungletek stilių ir Lietuvos vakarėliuose. Su draugais įkūrė The Bassement Crew judėjimą Ignalinoje ir pradėjo organizuoti renginius Vilniuje. AK-42 festivalyje jau nebe pirmą kartą ir šiemet pažada dar energingesnį setą.

AK42

LT

sc
add

Traktorių vairuojantis ir išsitepęs Alex Krell – lietuvių prodiuseris, įkvėptas Queen, Nirvana ir Led Zeppelin bei kuriantis gilią ir tamsią techno muziką. Būtent ši keista kombinacija suteikia Alex Krell kūrybai unikaliai tamsios ir žemiškos energijos, išskiriančios jo muziką iš minios. Roko ir reivo sukurtas retro skonis kūriniuose susimaišo su keistomis medžiagomis, randamomis tik lietuviškame vandenyje. Alex Krell kviečia to atsigerti ir pažiūrėti, kas nutiks.

Alex Krell

LT

sc
add

Įkvėptas skirtingų elektroninės muzikos stilių bei atlikėjų, į šios muzikos karalystę įžengė 2010-aisiais. Daugybė gyvos muzikos projektų paskatino kurti savo muziką, taip į pasaulį ir atėjo psichodelinis, mistiškas, tamsus bei šokdinantis „Aranyo“, kurio EP albumą „Dark Rituals“ 2016 metais išleido Omveda Records įrašų kompanija.

Aranyo

LT

sc
add

Melomanu tapo jau vaikystėje, tyrinėdamas stilių po stiliaus ARThas atrado elektroninę muziką, kuri paliko didžiausią pėdsaką ir atvedė jį iki subrendusio undergroundo. Galvojate, kas organizuoja nurautus Psychedelic Sessions vakarėlius? Tai - ARTho nuopelnas.

ARThas

LT

add

Pirmą kartą trise ant scenos pasirodę prieš penkerius metus Survivor festivalyje, nuo to laiko beveik visuose pasirodymuose groja kartu. Jų setai pasižymi stipriu bei tamsiu Neurofunk ir Darkstep skambesiu, o kad muzika skambėtų dar gyviau, savo pasirodymuose jie groja trimis CD grotuvais!

Artis & Vizionieriai

LT

sc
add

Atman nuo 2006 metų įvairiuose renginiuose bei festivaliuose grojantis DJ. Jo muzika apima tiek naktinį forest, dark psytrance, tiek rytinį goa trance.

Atman

LT

add

Baltic Champions - reiškinys, sutraukiantis visus Karališkų laužytų ritmų gerbėjus. Jie grįžta dar vienam susitikimui! Vienintelė proga šiais metais sutikti visus 4 Baltic champions narius Doctah Jahngle, Grasshopper, Jahnglist Bwoy ir Tony Jungle. Kad laukimas neprailgų, kiekvieną penktadienį klausyk Baltijos Čempionų per LRT OPUS, o Liepos 6-8 užkursime Revoluciją kartu!

Baltic Champions

LT

sc
add

Black Fire savo techno kelionę pradėjo nuo sunkiojo techno ir schranz, tačiau stiprios techno bangos rimo ir atlikėjas ėmė pildyti kolekciją industrinio, dub techno plokštelėmis. Atlikėjo setai varijuoja pradedant melodingu, giliu techno ir baigiant stipriais industrinio techno smūgiais. Vinilinių plokštelių kolekcija plati ir nuolat auga, todėl pasirodymas Revolution Festival scenoje bus tikrai unikalus.

Black Fire

LT

sc
add

Kauno Greenhill Sound komandos atstovas. Nuo vaikystės Visagine įkvėptas reggae motyvų ir laužytų ritmų skambesių, persikraustęs į Kauną iš karto susidomėjo naktiniu gyvenimu, netrukus pats pradėjo skleisti reggae ir jungle vibracijas. Nebijo eksperimentuoti ir su kitais žanrais, tačiau stengiasi neišduoti savo tikros aistros - vinilinių plokštelių, kurias kolekcionuoja jau ilgą laiką ir neketina sustoti.

B-Ore

LT

sc
add

Pradėjęs nuo trombono ir pianino, galiausiai ėmė miksuoti hip hop ir funk muziką, kol galiausiai susižavėjo erdve kūrybiškumui pasižyminčia minimal techno muzika. Šiandien jis kuria savo muziką ir susilaukia daug palaikymo iš klausytojų, grodamas net dvejais skirtingais slapyvardžiais.

Calli

LT

sc
add

Bemaž dešimtmetį savo didžėjinius įgūdžius ir muzikinius atradimus gvildenantis DJ Swix neslepia, jog reggae, drum and bass ir jungle stiliai užima gan svarbią vietą pastarojo fonotekoje. Nors kukliai save laiko visų šių žanrų diletantu, nevengia jų „pagardinti“ puikiai pažįstamo hip-hopo sąskambiais bei jo grojimo technikomis. Ką ruošia šiemet? Dar daugiau netikėtų muzikinių kombinacijų, kurias neabejotinai glaistys skrečo garsais.

DJ Swix

LT

sc
add

Dohm atsirado 2006-ųjų vasarą, kai jo gyvenimą nušvietė psichodelinės muzikos patyrimas festivalyje. Paveikta nuostabios šalies gamtos, Dohm muzika - tai muzikinė kelionė per užburtus miškus su giliais, atmosferiniais skambesiais. Šią kelionę atlikėjas perteikia skirtingais stiliais, kaip DarkPsy, Dohmtek, Dohmstep and Chill-out.

Dohm LIVE

LT

sc
add

Edessey pradėjo tyrinėti naują ir neįtikėtiną psy trance pasaulį dar 2016-aisiais ir nuo to laiko dalinasi savo aistra įvairiuose renginiuose Baltijos šalyse, aplankydamas tokius festivalius kaip Yaga Gathering, Solstitium, Polimer Fest ir daug kitų.

Edessey

LV

sc
add

Visą psichodelinę muziką tyrinėja jau nuo 2013-ųjų. Daugiausia pastangų skiria dark, full on ir forest psytrance subžanrų sintezei, įvesdamas goa skambesių, užpildančių atmosferą. Šokių aikštelėje galėsite pajusti tvyrančią galingą ir pakylėjančią energetiką.

Edvoo

LT

sc
add

Komanda iš DJ, promoterių ir radijo laidų vedėjų, atvežusių būrį žinomų reggae, dub, ska, jungle atlikėjų iš Jamaikos bei įvairių Europos šalių. Savo vakarėliuose Groove Tribe propaguoja autentišką, gyvą skambesį, senųjų garso sistemų tradicijose apjungdama gyvą bendravimą su publika, mc pasirodymus, neišleistą ekskliuzyvinę muziką ir retas vintažines plokšteles.

Groove Tribe

LT

sc
add

Hi-Tech muzika pradėjo domėtis nuo pat vaikystės. Vos tik išgirdęs grupės The Prodigy albumą „The Experience“, suprato, kad toks judesys skirtas jam! Hi-Tech niekuomet nebuvo vieno stiliaus mylėtojas, jis yra melomanas, daug muzikos besiklausantis pagal nuotaiką, bet labiausiai yra žinomas kaip sunkiosios elektronikos puoselėtojas, jį galima vadinti šios scenos veteranu.

Hi-Tech

LT

add

Utenoje sunkioji artilerija puikiai pažįstama daugeliui, o vienas to pradininkų bei Revulution idėjos puoselėtojų yra Utenos hardcore tėvas Alyga SOFT.. Savo energija ir nepamirštamais hardcore, terror ir uptempo garsais šiemet jis vėl džiugins festivalio dalyvius. Šalia jo stipriosios muzikos vairą laikys vietoje nenustygstantis Zh’Error. Visai neseniai į šį muzikos pasaulį įsiliejęs vaikinas, įkvėptas Revolution Festival, dabar ne tik klausosi, bet ir dalinasi hardcore skambesiais su kitais. Vaikinai pažada dar kartą sudrebinti Varėną ir jūsų širdis!

JAH Nation Nitro's

LT

sc
add

Justina pradėjo savo kelionę šokių aikštelėje, po to žengė į Jungle renginių organizavimą, galiausiai žingsnis po žingsnio tapo Jahstina, pasirodžiusia įvairiuose festivaliuose kaip Tundra ar Loftas Fest bei daug kitų. Jahstinos setai pasižymi ne tik švelniomis bei lengvomis melodijomis - stipriais amenų smūgiais ji tikrai išjudins kiekvieną aikštelėje.

Jahstina

LT

sc
add

Elektroninę šokių muziką pamilęs dar ankstyvoje paauglystėje į sceną žengė 2012-aisiais. Vos tik pasirodęs vakarėliuose atlikėjas subūrė nemažą gerbėjų ratą, tapusį akstinu ir toliau groti bei organizuoti renginius – jis ir Revolution Festival pradininkas. J-Lighta pasirodymai, trykštantys energija, amenų gausa bei pozityviomis vibracijomis, priverčia šokti ne vieną melomaną ir ilgam įsirėžia atmintį.

Jlighta

LT

sc
add

Laužytų ritmų virtuozas - Kaukas - elektronine muzika susidomėjo 2005-aisiais. Pakako kelių apsilankymų didesniuose vakarėliuose ir atlikėjas suprato, kad tai jo sielos skambesys. Šiandien jo vinilų kolekcija išties solidi, pasiruošk tamsiems laužytiems ritmams, sunkiai agresyviai boso linijai ir greitam tempui.

Kaukas

LT

sc
add

LSAR muzikinė kelionė prasidėjo dar paauglystėje, susidomėjus ambient ir techno muzika. Pirma galimybė išbandyti ir išreikšti naujas idėjas buvo suteikta minimal.lt ir šiandien, po eilės metų sunkaus darbo ir pasiryžimo, savo muzika vienoje scenoje jis yra dalinęsis kartu su tokiais techno sunkiasvoriais kaip Answer Code Request, Antigone, Blawan, Bjarki, Zenker Brothers.

LSAR

LT

sc
add

Turbūt vienintelis Lietuvos Hardcore, Breakcore, Darkstep prodiuseris. Atlikėjas pradėjęs muzika domėtis dar šešiolikos, šiandien yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Revolution Festival renginiui M1dlet pažada negailestingus Hardcore garsus.

M1dlet

LT

sc
add

Jungtinis Drum and Bass projektas, suvienijęs prodiuserius iš Lietuvos ir Estijos. Į Drum and Bass sceną įsiveržę dar 2015 metais, išleidę singlą legendinėje Bad Taste Recordings leidybinėje kompanijoje Mean Teeth greitai susilaukė palaikymo iš scenos veteranų. Trio pažada tamsų, įvairialypį ir įsimintiną setą Revolution Festival scenai.

Mean Teeth

LT/EE

sc
add

Most Evil pirmą kartą prisilietė prie elektroninės muzikos vos keturiolikos. Jis visada ieškojo sunkesnio ir energingesnio techno skambesio. Nuo 2003 metų, pradėjus groti klube VAULT, kuriam atiduoda didelę pagarbą, Most Evil stilius pasikeitė su dar smarkesniu ir tamsesniu trenksmu: tai buvo smarkus, visa griaunantis techno. Daugelis hard techno renginių lankytojų žino, kad jei groja Most Evil – vakarėlis bus pragariškai karštas, sunkus ir energingas!

Most Evil

LT

sc
add

Hi-tech psy trance prodiuceris, DJ, SarnarSchourt Records narys ir Eclectic Tribe projekto kūrėjas. Šiuo projektu jis siekia atskleisti savo psichodelinės hi-tech muzikos suvokimą, kuris savo melodingumo ir klasikinio hi-tech darna tikrai skiriasi nuo daugelio.

Nelumbos LIVE

LT

sc
add

Dar paauglystėje pradėjo klausytis tos muzikos, kurios neklausė niekas iš aplinkinių. Lankantis renginiuose, stebint ir klausantis skirtingų atlikėjų nuo šokių aikštelės perėjo prie pulto. Atlikėja neapsiriboja vien Psytrance - jos spektre rasite ir sunkesnių muzikinių žanrų. Kviečia jungtis prie magijos ir emocijų pilno šaltinio ir nusiprausti visą blogį, kurį tik turėjote savyje.

psy_aQw

LT

sc
add

Daugiau nei dešimtmetis techno ir psichodelikos scenose bei miksavimo įgūdžiai sutraukė aplink SATI didelį būrį gerbėjų visame pasaulyje bei pelnytai leidžia jai vadintis viena prestižiškiausių Londono Psytrance atlikėjų. Jos tamsūs, dinamiški ir energingi setai priverčia minias nekantrauti kol sulauks jų pradžios.

SATI

PL/UK

sc
add

Atlikėjas pradėjo savo astralinę kelionę 2014-ųjų vasarą. Ne vienerius metus organizuodavo įvairius renginius ir puoselėjo psichodelikos kultūrą Lietuvos laikinojoje sostinėje, o šiuo metu gyvena Anglijoje, tačiau grįžta į gimtinę supažindinti mus su savo išieškota ir subrandinta selekcija.

Schwartzas

LT

sc
add

Jau aštuntus metus scenoje skaičiuojantis jungle bei drum and bass atlikėjas Socle ne tik kuria laužytų ritmų muziką, bet ir organizuoja renginius, tokius kaip jau aštuntus metus vykstantis ir daug Europoje pripažintų vardų savo scenoje turėjęs „Broken Beats“. Revolution Festival scenai Socle ruošia drum and bass ir dubwise selekciją.

Socle

LT

sc
add

Dar vienas įdomus vardas Lietuvos undergroundo platybėse. Atlikėjas susižavėjęs griežtais, energingais ritmais - Hardcore, Frenchcore, Dark Drum and bass, tačiau kiek dažų paletėje yra skirtingų atspalvių, tiek įvairius kūrinius ir žanrus Spray mėgsta patiekti savo setuose.

Spray

LT

sc
add

DJ ir renginių organizatorius, Lietuvos scenoje besisukantis nuo 2005-ųjų. Per ilgesnį nei 10 metų laikotarpį Squadex sukaupė stulbinančią plokštelių kolekciją, o festivaliui žada nupūsti dulkes nuo savo geriausių senesnių drum and bass plokštelių ir jungti jas su naujais, stipriais bei dar mažai kam girdėtais kūriniais!

Squadex

LT

sc
add

Suldubuldu elektroninės muzikos kelionė prasidėjo 2007-aisias, prisidėdamas prie -1 komandos, tuo metu puoselėjusios Šiaulių underground kulturą. Neilgai trukus pats lipo ant scenos ir pradėjo dalintis savo selekcijomis. Tuo tarpu šiaulietis spėjo sugroti ne viename kolegų organizuojamame vakarelyje bei festivalyje. 2014-aisiais Suldubuldu tapo muzikinės programos kapitonau viename iš saules miesto alternatyvių barų.

Suldubuldu

LT

add

Keliaujantis entuziastas Simonas, pasivadinęs Sunflower, retkarčiais pasirodo lietuviškose scenose norėdamas pasidalinti „Temple of Magic“ dirbtuvėse išmoktais triukais. „Visos smuiko stygos groja penkių intervale, o trance muzika nuneša mus daug daug toliau“,- teigia kokybę mėgstantis vaikinas.

Sunflower

LT

sc
add

Įkvėptas Barselonos pogrindžio muzikos groti pradėjo 2009-aisiais, o nuo to laiko jau yra pasirodęs festivaliuose bei klubuose visoje Ispanijoje, Jungtinėje Karalytėje, Vokietijoje ir Bulgarijoje. Savo kūryba jis stengiasi atkreipti žmonių dėmesį į naktį neįprastais būdais. Jo patirtis, selekcija ir nuodugnios techninės žinios nepaliks tavęs abejingo.

Teravito

ES

sc
add

Tony Jungle muzikinė kelionė prasidėjo dar 2011-aisiais, jis ėmė skleisti meilę jungle, drum and bass, reggae bei bass muzikai, o galiausiai pradėjo reguliariai groti visoje Lietuvoje. Išvykus į Edinburgą jo muzika buvo leidžiama skirtingose įrašų kompanijose, o dabar atlikėjas grįžta į Lietuvą su mumis ja pasidalinti. Jo stilius apimą platų jungle spektrą. Viskas nuo gilių, plaukiančių atmosferinių rollerių iki beprotiškai sulaužytų amenų, papildytų energingais raga ir hip hop vokalais.

Tony Jungle

LT

sc
add

Užaugo su rokenolu, bet savęs ieškojimai galiausiai atvedė į psytrance. Aktyvus jau nuo 2001-ųjų surengė daugybę pasirodymų įvariose šalyse, priklauso Multivision komandai ir dirba su Cocktail Records kompanija. X-Trees savo setuose subtiliai jungia techniškai atrinktus garsus su giliomis psytrance vibracijomis ir 60-ųjų psichodelika, o Revolution festivalyje pasirodys kiek kitokiame amplua - psychill.

X-Trees

RU/LT

sc
add

Istorija tekės laisvai, istorija pasakos apie Indijos diskoteką techno režime.

Ya Note LIVE

LT

sc
add

Pasiruošk smagių dub, reggae vibracijų terapijai, priversiančiai tave šokinėti ir plačiai šypsotis.

Dubinn

LT

sc
add

Undisputed įsups į techno garsų erdvę, kurioje pažadins tamsiausias jūsų mintis, slapčiausius norus ir pavers tai realybe.

Undisputed

LT

sc
add

Anber After Time scenoje atskleis savo švelnią, moterišką pusę, džiugindama mus liquid drum and bass setu.

Anber

LT

sc
add

Muzikinę Moi kolekciją galima apibūdint nuo „šitą gabalą kažkur girdėjau“ iki „velnias, Shazam neranda“. Daug žodžių nereikia, išgirsk gyvai.

Moì

LT

sc
add

Tamsa, gylis, minimalizmas bei liquido garsai šiais metais garantuoti!

QuadGrind

LT

sc
add

Famiz pasidalins pozityviomis jungle vibracijomis, gražiu bassline'u, pakerės Varėnos dainų slėnį ir nuspalvins revoliuciją margesnėm spalvom.

Famiz

LT

sc
add

Muzikinių ritualų dalyviai galės pajusti už mistinio ir specifinio pavadinimo besislepiančius Ambient, Synth wave, Organic, Dark Disco, Heavy Blooded Funk garsus.

Drama Goddess

LT

sc
add

Gilus, greitas techno, persipinantis su minimalistiniu skambesiu bus tikra atgaiva po naktinio šėlsmo.

Eckaff

LT

sc
add

Juodi ritmai, dub melodijos, ufonautai ir smilkalų kvapas iš rytų, linksmas ir stiprus nusimato pasirodymas. Ateik pasisupti ant bass bangų.

Dubstep Meditations

LT

sc
add

Pabandė, patiko ir nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be šios veiklos. Dievina Techno muziką, bet negali atsispirti ir drum and bass ritmams.

Kerin

LT

add

Būkit pasiruošę šiurpuliukų bei euforijos bangoms, lydimoms smagių ritmų ir kartais kiek susimąstyt priverčiančių filosofinių momentų.

Yo Soy

LT

add

Drum and bass atlikėjas moka švelniai paglostyt arba nusitempus į giliausius požemius ir sudraskyti į gabalus. Your Choice.

Choice

LT

sc
add

Donor yra klasikinis maištininkas, darysiantis viską, ko nesitikėsi. Visada pasiruošęs nustebint publiką arba ne, priklausomai, ko tikėsiesi.

Donor

LT

sc
add

Drum and bass karys iš Greenhill Sound komandos, pasidalinsiantis puikiomis liquid drum and bass vibracijomis, kurios privers net saulę šviesti dar ryškiau.

Eddie Case

LT

sc
add

Neeilinis DJ ir tikras garso menininkas, ištyrinėjęs gausybę muzikos ir jos atlikimo stilių, įsigilinęs į vibracijų pasaulį, Ted_d teigia, jog Amen break kilmės skambesys yra tai, ko negalėtų nustumti į šalį.

Ted_d

LT

sc
add

Jah Nation vėliavnešys, kurio pagrindinis pasirodymų variklis – dubwise drum and bass setai arba stiprių laužytų ritmų ir reggae kombinacijos.

Positive Fyah

LT

add

Eksperimentas tarp būgnų ir boso, tarp plokštelės ir vibracijos, pykčio ir šokio iššaukia netikėtą reakciją: pradedi trypt, klykt, bėgt, judėt ir nelabai supranti kas vyksta. Reakcijos nesustabdysi, pakliuvai į drum and bass spastus. Išsikrovimas šimtaprocentinis.

Fantas

LT

add

SillyCut – tai judesys, energija, išsilaisvinimas. Tai, kai po pasirodymo vos atgauni kvapą ir nebesuskaičiuoji kartų ranka nubraukto prakaito nuo veido.

Sillycut

LT

add

RAW tekno ir ragga muzika dalinasi jau beveik 3 metus, tačiau After Time scenoje pirmą kartą parodys savo slaptą meilę house muzikai.

RAW

LT

add

Stiprus energijos ir pozityvo užtaisas, besidriekiantis nuo jungle, dubwise iki dubstep ir netgi lygių ritmų. Taigi dar vienas, retas GhettoRolls pasirodymas su specialia programa išskirtinai Revolution festivaliui.

GhettoRolls

LT

sc
add

175±5 dūžiai per minutę geriausiai apibūdina tai, kuo gyvena GrassHopper, taigi šiandien viskas, kas telpa į šį diapazoną ar yra laužyta, gali pasklisti jo pasirodymo metu.

GrassHopper

LT

sc
add

Archeologas, ,,iškasinėjantis” savo muzikinę selekciją jau nuo Mesopotamijos laikų. Prieš mažiau nei metus prisijungęs prie Play4n4 komandos atrado vietą sau ir savo muzikinei nuotaikai.

Dominykas Barusevičius

LT

sc
add

Žmogus, kurio pilna visur. Jo muzikinė selekcija yra jo asmenybės atsispindys - Disco, House ir Techno - šokiai ir pozityvas.

Gustas Čiuoderis

LT

add

House, Funk, Soul ir Techno kombinacija, kurios variklis - Four on the floor ritmai. Šis duetas pažada subalansuotą garsą, groovą ir kokybę, pasiruošk su mažiau patirti daugiau.

Play4n4 Live: Jack Krass x Orfeo

LT

sc
add

Jauna asmenybė nuolat ieškanti kažko naujo ir trokštanti išeiti iš gyvenimo rėmų. ,,JAH Nation'' šeimos narys, jo pagrindinis variklis- laužyti ritmai

Zikas

LT

sc
add

Visad skirtingas ir spalvingas DJ, galintis užlieti šokių aikštelę liquid drum and bass arba sutriuškinti ją techstepu ir hardcore.

DJ ST

LT