Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

GIDAS

Festivalio atidarymas

Šiemet festivalio vartus atversime diena anksčiau, kviesime visus įsikurti ir pradėti švęsti muzikinę revoliuciją jau liepos 5 dieną, ketvirtadienį. Išskirtinai ketvirtadienio vakarui Varėnos dainų slėnio teritorijoje nuo pat vakaro atidarysime sceną, kurioje pasirodys įvairių žanrų atlikėjai iš Lietuvos. Oficiali pabaiga – liepos 8 d. (sekmadienis), 18:00 val. 

Apyrankės

  • Prieš patenkant į festivalio teritoriją Jūsų bilietas bus iškeistas į festivalio apyrankę (toliau: apyrankė), kuri festivalio metu ir bus Jūsų asmeninis bilietas.
  • Apyrankes griežtai draudžiama perduoti kitiems asmenims.
  • Apyrankę festivalio dalyviai privalo dėvėti viso festivalio metu. Festivalio teritorijoje esantys asmenys be apyrankės bus pašalinami iš renginio.
  • Pažeista ar nutraukta apyrankė yra laikoma negaliojančia, jei pamesi apyrankę, teks nusipirkti naują. Jaunesniems nei 20 metų dalyviams bus skirtos kitos spalvos apyrankės, kurios bus tikrinamos baruose.

Patikra

Visi dalyviai ir jų automobiliai prieš jiems patenkant į festivalio teritoriją yra bendra tvarka tikrinami, visų bus prašoma parodyti atsivežamą turinį. Apsaugai patikrinus ir radus bet kokių draudžiamų daiktų, jie laikinai konfiskuojami. Kiekvieno įeinančio į aktyviąją festivalio teritoriją bus prašoma parodyti apyrankę

Face control

Organizatoriai pasilieka teisę į festivalio teritoriją neįleisti įtartinų, apsvaigusių ar agresyvių žmonių, keliančių grėsmę aplinkinių saugumui. Tvarkos drumstėjai ar asmenys be bilietų-apyrankių pasilieka už tvoros, o pričiuptiems, bandantiems prasmukti nelegaliai – bilietai visai neparduodami. 

Amžiaus ribojimai 

Nepilnamečiai (16-18 m.) privalo būti lydimi pilnamečio asmens, kuris atvykus į festivalį kasose pasirašo dokumentą, kad prisiima atsakomybę už lydimą nepilnametį asmenį. Vienas pilnametis asmuo festivalio metu gali būti atsakingas už vieną nepilnametį.

Nepilnamečiai iki 16 metų festivalyje galės dalyvauti tik su tėvais.

Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai.

Pinigai

Festivalyje galėsi atsiskaityti tik grynaisis pinigais, išskyrus festivalio baruose, kuriuose bus galima atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Festivalis įsikurs gamtos išpuoselėtame ir civilizacijos prieskoniu pagardintame Varėnos dainų slėnyje. Čia rasi viską, ko gali reikėti puikiam laiko praleidimui festivalyje: mišką poilsiui, pievas šokiams, ežerą atsigaivinimui ir šiek tiek asfalto komfortui.

Norėdamas rasti tai, ko ieškai, naudokis ne tik aštriais liūto instinktais, bet ir festivalio žemėlapiu.

Atsisiųsti

info-img

Parkavimas festivalio teritorijoje

Tiems, kurie nemėgsta palikti savo automobilio toli nuo savęs, festivalio teritorijoje bus įrengtos trys automobilių stovėjimo aikštelės, kurios bus visai šalia palapinių miestelio. 

Pasirink sau tinkamiausią parkavimą:

PARKAVIMAS+ - 5 eur. - festivalio teritorijoje, visą parą saugoma apsaugos. 
PARKAVIMAS++ - 15 eur. - festivalio teritorijoje, arčiau palapinių miestelio. Visa parą saugoma apsaugos.
PARKAVIMAS +++  - 20 eur. - festivalio teritorijoje, arčiausiai palapinių miestelio. Visa parą saugoma apsaugos.
 
Vietų kiekis itin ribotas. Parkavimo aikštelių vietos matomos bendrame žemėlapyje

Šis mokestis bus taikomas vienam įvažiavimui į teritoriją. Tai reiškia, kad išvykus iš teritorijos ir norint vėl į ją sugrįžti, už parkavimą teks mokėti antrąkart.

Nemokamas parkavimas

Automobilius galėsite palikti už festivalio teritorijos, šalia nejudraus kelio.Palapinių miestelis įsikurs ramybe ir laisve alsuojančiame pušyne.

Jei turi namuką ant ratų ir nori patekti į kemperių aikštelę – suklusk. Galime priimti ribotą skaičių kemperių, bilietus jiems kviečiame įsigyti iš anksto susisiekiant info@revolutionfestival.lt

Iššūkio keturios dienos gamtoje“ kentėti neteks – festivalio teritorijoje veiks tualetai ir dušai, kurie ir atgaivins, ir sušildys.

Palapinių miestelyje tavo patogumui bus įrengtas baras, tad alkoholį palik namuose, jį įsinešti į festivalio teritoriją draudžiama.

Aktyvioji zona

Kiekvieno įeinančio į aktyviąją festivalio zoną (teritorija, kurioje veiks scenos, įsikurs virtuvės ir kūrybinės dirbtuvės) bus prašoma parodyti apyrankę. Į aktyviąją zoną nebus galima įsinešti jokių gėrimų, išskyrus vandenį. 

Virtuvės

Festivalyje įsikūrusios virtuvės vilios patiekalų kvapais, stebins naujais skoniais bei, žinoma, pamaitins skaniai ir sočiai.

Maistu galėsi mėgautis šiose virtuvėse: Jogos Virtuvė, Bebro blyninė, Čilas, Ajomama, Bar be que burgers, Magic Rolls, Baristokrat ir kt.

Alkoholiniai gėrimai

Šalia kiekvienos scenos įkurdinsime po barą, taigi net keturiuose baruose galėsite įsigyti silpnųjų alkoholinių gėrimų – gaivinačio alaus ir saldaus sidro. Stipriaisiais gėrimais festivalyje prekiaujama nebus. Įsivežti savo alkoholinius gėrimus yra griežtai DRAUDŽIAMA, rasti gėrimai bus konfiskuojami. Primename, kad pagal LR galiojančius įstatymus, alkoholiniai gėrimai bus parduodami asmenims, sulaukusiems 20 metų.

Vanduo

Į AKTYVIĄJĄ festivalio teritorija (teritorija, kurioje veiks scenos, įsikurs virtuvės ir kūrybinės dirbtuvės) negalima įsinešti jokių skysčių, jokiose talpose, išskyrus vandenį. Jo atsivežti galite neribotą kiekį (neprasuktoje ir nestiklinėje taroje). Gaivaus ir šviežio vandens taip pat galėsite įsigyti ir festivalio baruose.

Festivalis - ne tik muzikinė, tačiau ir potyrių kupina kelionė, pilna netikėtų atradimų ir ugdomųjų veiklų, kurių Varėnos dainų slėnyje tikrai netrūks.

Atsisiųsk dirbtuvių tvarkaraštį.

Atsisiųsti 

Pristatome kūrybines dirbutves, kurias rasite mūsų festivalyje.

Psy-help 

Tai vieta, kur patyrusi „Jaunos bangos“ komanda suteiks visą psichologinį palaikymą ir pasirūpins tavo fizine ir dvasine savijauta, jei susidursi su nevaldomu psichoaktyviųjų medžiagų poveikiu. Dieną ir naktį čia budės organizacijos „Jauna banga“ komanda, kuri teiks informaciją apie psichoaktyviąsias medžiagas ir kaip sumažinti jų vartojimo riziką, dalins medžiagų sudėties testavimo rinkinius, bus pasirengusi priimti tave saugioje ir ramioje erdvėje, jei veikiamas medžiagų, nustosi orientuotis erdvėje, ištiks mirties baimė, staiga dings bet kokios realybės suvokimas ar dar kas nors, ko neplanavai. Šeštadienį mūsų komanda surengs dirbtuves, kuriose galėsi išgirsti apie medžiagų sudėties testus ir kaip juos naudoti. Mūsų komandos nariai priklauso žmonių, vartojančių psichoaktyviąsias medžiagas, bendruomenei, todėl konsultuodami remiasi tiek teorinėmis žiniomis, tiek asmenine patirtimi, ir vadovaujasi šūkiu: „Kas nutiko festivalyje, lieka festivalyje!”

Neon kūno dailė

3 dienas renginyje Asta Tutinaitė dalinsis spalvomis ir emocijomis su jumis. Smilkalų kvapas, ramybės oazė, terapija. Neoninių dažų ornamentais ji papuoš jūsų kūnus, įvairūs ornamentai, gėlės bei simboliai leis atrodyti išskirtinai dienos metu, o atėjus nakčiai atsiskleis tikrasis efektas, kuomet spalvingi kūnai švytės naktinės scenos lempų šviesoje.

Gayatri treasure

Įkvėpta spalvingų kelionių, mistiška bei nuotaikinga parduotuvėlė prisidės prie festivalio atmosferos kūrimo jau trečius metus. Čia galėsite rasti unikalaus dizaino drabužių, šiltų pončų, skarų su vilna, įvairių aksesuarų su sakralinės geometrijos elementais bei akmenimis, stilingų piniginių tabakui, rankų darbo natūralių smilkalų bei festivaliuose labai praverčiančių diržų su kišenėmis.

Slackline Vilnius

Kiekvienas festivalio lankytojas turės galimybę susipažinti su sparčiai populiarėjančiu sportu – slacline. Pasivaikščiojimas ant tarp medžių ištemptų lynų taps ne tik kūno, o ir emocinio stabilumo išbandymu kiekvienam.

Tadutattoo/Lttattoo

Čia turėsi galimybę pasipuošti laikina tatuiruote ar rankų darbo CHNA piešiniu ant kūno. Daug naujų, populiarių eskizų bei platus spalvų asortimentas leis pasijusti išskirtiniam.

FIDI

Regis, išgirdus žodį „fizika“, jis šiurpina vien pagalvojus apie baisias formules, matavimo vienetus ir uždavinius, kuriuose neaišku, nuo ko pradėti. Bet ne daug kas žino, jog panaudojus fantaziją ir šiek tiek žinių galima sukurti smagias pramogas ir turiningai praleisti laiką. Ar kada esate matę šviečiantį agurką? Teko kada girdėti apie šokančią liepsną pagal muziką? O kas būtų, jei ant rankos nukristų beveik - 200°C temperaturos šalto azoto? Apsilankykite pas mus, čia rasite atsakymus.

VR shop

V-R Shop – pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje. Ši erdvė leis pasinerti į virtualių žaidimų sūkurį, žiūrėti įvairius edukacinius ar pramoginius video ar tiesiog stebėti besilinksminančius draugus. Taip pat galėsite išbandyti ir VR simuliatorių, kuris suteiks galimybę žaisti daugybę vairavimo žaidimų bei važinėtis amerikietiškais kalneliais. Užsukite ir susipažinkite su virtualia realybe.

Pictrends

PicTrends kūrybinė grupė pristatys drabužius su išskirtiniais dizainais, kurių dėka būsite pastebėti! Šie dizainai pasakoja apie gamtą, laisvę, pasitikėjimą savimi bei modernumą. PicTrends stilistika bei piešimo braižo nesumaišysi su niekuo kitu, tai atsispindi jų kuriamuose piešiniuose. Be viso to, ši kūrybinė grupė galės sukurti naują individualų dizainą pagal tavo poreikius.

Bongai.lt

Hipiška laisvė visada asocijavosi su rūkymu - kad ir kas bebūtų rūkoma. Veržli ir moderni rūkymo priemonių parduotuvė turinti parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje festivalyje siūlys ne tik įsigyti kokybiškų rūkymo priemonių - kaljanų, pypkučių ar popieriukų, tačiau ir leis pasimėgauti nuostabiu kaljano dūmu. Lauko parduotuvėlės svečius kviesime prisėsti prie mūsų palapinės ir parūkyti pačių egzotiškiausių dūmų per kaljaną, pabendrauti, daugiau sužinoti apie šią tradicija bei kitas rūkymo priemones.

WSUP/BBSKSH Graffiti

Tai kūrybinės dirbtuvės, kurių metu su SPRAYWAY komandos pagalba galėsite pasinerti į graffiti pasaulį, įsigyti graffiti atributikos bei sužinoti TECHNOCATCHER paslaptį. Jūsų lauks gyvas piešimas ir dalinimasis patirtimi, o kiekvienas renginio lankytojas galės išmeginti savo jėgas ant specialiai tam paruoštų plotų.

SPRAYWAY - tai seni graffiti vilkai, kurie vis dar kovoja dėl Graffiti kultūros gyvavimo Lietuvoje. Savo arsenale sukaupę gilią patirtį perteikia kūrybiškiausias idėjas, o jei tuo netiki – sek aerozolio kvapą festivalio metu ir įsitikinsi pats!

Hennanative

Nuo senų laikų daugelyje pasaulio žemynų, kur koją žengė ir kultūrinius pėdsakus paliko šiaurės Afrikos ar Indijos gyventojai, moterys dabino ir tebedabina savo kūnus laikinomis chna tatuiruotėmis. Dabar šis menas ​vis labiau populiarėja ir vakarų pasaulyje. Tačiau vis dar kartais iškyla klausimas, ​kas ta mįslingoji chna? Iš kur ir kodėl ji?

Tikrasis chna tatuiruočių piešimo procesas yra gerokai daugiau nei tik pats piešimas. Pasiruošimas piešiniui yra ne ką menkesnė viso to dalis. Šioje paskaitoje-dirbtuvėse ne tik daugiau sužinosite apie chna augalo egzistencijos vingius, kilmę bei panaudojimo būdus, bet ir tai, kokiais raganavimais tenka užsiimti chna dažų gamintojams, kaip tinkamai paruošti dažus ir kūną bei kuo ypatinga skirtingų kraštų piešinių stilistika. Galėsite pasinerti į Maroko ar Indijos raštų margumynus ir patys išbandyti juos ant draugo rankos, kojos ar kitos kūno vietos​.​


 

info-img

Vieta, kurioje visuomet rasi malonių ir padėti nusiteikusių savanorių. Jie žinos atsakymus į visus iškilusius klausimus ir padės išspręsti kilusias problemas. Taip pat čia galėsi pasikrauti savo telefoną bei įsigyti festivalio atributikos, kurią gali pamatyti čia.

Viso festivalio metu med. punkte budės medikai, taigi bet kuriuo paros metu tau bus suteikta medicininė pagalba. Taip pat veiks greitojo reagavimo numeris (+370 625 41 021), skirtas netikėtiems skubiems festivalyje budinčių medikų iškvietimams.

Dėl tavo paties saugumo, didelės sausros Varėnos rajone bei didelio gaisro pavojaus, laužaviečių ir kitų atvira liepsna degančių priemonių festivalio teritorijoje deginti nebus galima. Tačiau tikime, kad šokiai sušildys dar efektyviau už ugnį. Vos įžengus į festivalį, bilietų kasose dalinsime nešiojamas pelenines, kurios užtikrins gaisro pavojaus sumažinimą.

Neteršk gamtos šiukšlėmis ir už švarą atsakinga festivalio komanda tau bus dėkinga. Festivalio metu kiekvienam dalyviui įteiksime šiukšlių maišą už 3 € užstatą, kurį grąžinsime festivalio pabaigoje, grąžinus šiukšlių maišą su šiukšlėmis. 

Nepilnamečiai (16-18 m.) privalo būti lydimi pilnamečio asmens, kuris atvykus į festivalį kasose pasirašo dokumentą, kad prisiima atsakomybę už lydimą nepilnametį asmenį. Vienas pilnametis asmuo festivalio metu gali būti atsakingas už vieną nepilnametį.

Nepilnamečiai iki 16 metų festivalyje galės dalyvauti tik su tėvais.

Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai.

Festivalis yra draugiškas draugiškiems gyvūnams, turintiems rūpestingus ir savo augintinių nepaliekančius be priežiūros šeimininkus. Vis dėlto, tranki muzika gyvūnams gali būti kenksminga, todėl prieš keliaujant į festivalį rekomenduojame apsvarstyti, ar ji jiems nepakenks.

Atsisiųsk Revolution Festival 2018 viršelius savo telefono bei kompiuterio ekranams

Atsisiųsk čia

Jei negali dalyvauti festivalyje visomis dienomis, tačiau vis tiek nori atvykti nors vienai dienai  – čia išeitis tau! Vienos dienos bilietai penktadieniui arba šeštadieniui jau prekyboje!

Penktadienio bilietas - galioja nuo liepos 6 d. 12:00 iki liepos 7 d. 12:00

Šeštadienio bilietas - galioja nuo liepos 7 d. 12:00 iki festivalio pabaigos

Daugiau info čia

Nuo liepos 2 d. 12:00 bilietų kaina, perkant per bilietai.lt sistemą, pasikeis ir bus tokia, kokia ir įsigijant bilietą prie festivalio vartų.

Bilietų kainos festivalio metu 

Ketvirtadienis – sekmadienis – 60 € (parduodama iki 6 d. 03:00)

Tik penktadienio – 50 € (parduodama nuo 5 d. iki 6 d. 03:00. Galioja nuo 5 d. iki 7 d. 12:00)

Penktadienis – sekmadienis – 60 € (parduodama iki 7 d. 03:00)

Tik šeštadienio – 40 € (parduodama nuo 6 d. 03:00 iki 7 d. 03:00. Galioja nuo 6 d. 03:00 iki 07 d. 12:00)

Šeštadienis – sekmadienis – 40 € (parduodama nuo 7 d. 03:00 iki 8 d. 03:00)

Tik sekmadienio – 15 € (parduodama nuo 8 d. 03:00 iki 08:00)