Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

ISTORIJA

Revolution Festival evoliucija prasidėjo 2013 metais. Tuomet dar labai jauna, bet patrauklumu ir tikrumu viliojanti idėja kvietė draugų draugų draugus susiburti po vasaros saule ir kelioms dienoms, skambant Reggae, Jungle, Drum and Bass bei Hardcore ritmams, pasiklysti pirmose Revolution Festival džiunglėse.

Noras festivalį perkelti į kitą lygį kainavo metų pertrauką. 

2015 metais subūrus žymiai didesnę entuziastų komandą, Revolution Festival grįžo su trenksmu: trimis scenomis ir visame pasaulyje gerai žinomais atlikėjų vardais. Jau antrais gyvavimo metais festivalis buvo karūnuojamas kaip vienas perspektyviausių elektroninės muzikos renginių Lietuvoje ir tai organizatorius motyvavo dirbti dar daugiau ir atkakliau.

2016 metais festivalyje kur kas labiau įsitvirtino Techno ir Psytrance muzikos stiliai, kurie festivalio duris atvėrė dar įvairiapusiškesniam lankytojų ratui. Po šių metų, visi, kuriuos domina elektroninės muzikos festivaliai, bent viena ausimi buvo girdėję Revolution Festival vardą. 

Organizatorių apetitas kilo bevalgant. 2017 metais Revolution Festival tikslai pranoko patys save. 4 dienos ir 4 muzikos scenos. Ieškodami didesnės teritorijos, organizatoriai susidūrė su vietinės valdžios pasipriešinimu. Iki paskutinės minutės tikėdamiesi atrasti bendrą kalbą liko neišgirsti ir pusiau pastatytą festivalį į kitą regioną perkėlė per 3 dienas.

Revolution Festival per visą savo gyvavimo laikotarpį yra atvežęs tokias elektroninės muzikos žvaigždes kaip Vandal [UK], J-Man [UK], I:GOR [PL], WALDHAUS [DE], Demolition Man [UK], Aries [UK], Jacky Murda [UK], DJ Vadim [UK], Radikal Guru [PL], Mr. Multiplex [NL], The Satan [RU] ir etc.

Praėję sunkų, bet kaskart vis įdomesnį ir dar labiau užgrūdinantį kelią Revolution Festival organizatoriai pristato 2018 metų žvaigždę GENERAL LEVY bei kitus pagrindinius festivalio svečius: džiunglių karalių Steppa Style, techno muzikos veteraną Blush Response, hardcore velnią Detest ir paslaptingąjį psytrance atlikėją DJ Cubixx. Kviečiame skaityti plačiau apie pasaulyje pripažįstamus ir šiais metais festivalio scenose pasirodysiančius atlikėjus čia.

17

metai

16

metai

15

metai

13

metai