Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

NAUJIENOS

2018.07.06

„Revolution Festival“ jau atvėrė duris svečiams – nulinė diena pradėta vakarėliu traukiny

news-img

Penktus metus elektroninės muzikos melomanus suburiantis festivalis „Revolution Festival“ vakar atidarė nulinę renginio dieną didžiausiems fanams. Keturių dienų muzikinė kelionė prasidėjo nestandartiškai – kelione į Varėnos dainų slėnį traukiniu, kuriame vyko vakarėlis. Traukinyje gyvą techno ir house muzikos pasirodymą atliko ir pakeleivius šokdino Play4n4 komandos atstovai Jack Krass ir Orfeo.

„Vakarėlio traukinyje idėja jau seniai egzistavo mūsų galvose, džiaugiamės pagaliau ją įgyvendinę. Traukiniu keliavo daugiau nei pusšimtis dalyvių, o vakarėlis mūsų vagone pritraukė ir žmones iš kitų vagonų, kurie tiesiog važiavo į Varėną. Smagi muzikinė kelionė į festivalį – puiki renginio pradžia, o geros muzikos niekuomet nebūna per daug“, - sako renginio organizatoriai.

Nulinę renginio dieną jau veikė viena scena, kurioje pasirodė ištikimiausi atlikėjai, festivalyje grojantys beveik kasmet.

Šiandien festivalis jau oficialiai atveria vartus ir pilnu pajėgumu pradeda veikti visos keturios renginio scenos. Vakar jau atidarytoje „After Time“ scenoje šiandien įvairiausių muzikos žanrų kokteiliais vaišins SillyCut, Drama Goddess, Play4n4 ir kiti. Dalis atlikėjų atliks gyvus pasirodymus, tad tai – puiki proga išgirsti unikalius jų atlikimus.


Pagrindinėje renginio scenoje jau šiąnakt pasirodys viena pagrindinio renginio žvaigždžių – legendinis General Levy, kurio frazė „Jungle is massive“ nuskambėjo prieš prieš daugiau nei dvidešimtmetį ir iki šiol skamba kiekvieno šios muzikos mylėtojo galvose. Tačiau ne visus jungle muzikos kozirius organizatoriai išmeta šiandien – rytoj renginio lankytojų lauks Steppa Style pasirodymas.


Space scena šiąnakt dedikuota techno muzikai. Brutalius techno ritmus mylinčius renginio svečius lepins techno žvaigždės Under Black Helmet ir Blush Response bei puikiai žinomi lietuviai LSAR, Calli, Alex Krell ir Black Fire.

Paslaptingiausioje ir spalvingiausioje psytrance Dream scenoje vakarėlis tęsis iki pat ryto, o magiškais garsais festivaliautojus šiąnakt užburs Dj Cubixx, X-Trees bei Dohm.

Šiandien pilnu pajėgumu įsivažiuos ne tik renginio muzikinė programa, bet ir kitos veiklos. Renginys jau ketvirtus metus vyksta liepos 6 dieną – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną ir kasmet prisijungia prie himno giedojimo iniciatyvos. Taigi, šiandien 21:00 val. visi renginio svečiai, atlikėjai ir savanoriai yra kviečiami susiburti prie festivalio vartų tradicinei himno giesmei.

Sporto mylėtojai visomis renginio dienomis galės stebėti mylimas futbolo varžybas, o renginio veiklų spektre netrūks ir kūrybinių bei ugdomųjų užsiėmimų. Festivalio dalyviai galės dalyvauti įtraukiančiose FIDI veiklose, pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis ar UV dažais, dalyvauti graffiti kūrybinėse dirbtuvėse, gaminti sapnų gaudykles bei dar daugiau.

Išsami renginio programa: http://revolutionfestival.lt

Bilietus platina www.bilietai.lt

 

2018.07.03

Apie muzikos galią padėti pajusti pojūčius, kurių, regis, nė nesitikėjai pajusti

Šių metų Revolution Festival šūkis „Sense more than you expect“ pasakoja apie muzikos galią padėti pajusti pojūčius, kurių, regis, nė nesitikėjai pajusti. Festivalio pasaulis sužadina visas 5 žmogaus jusles: lytėjimą, uoslę, regą, skonį ir klausą. Renginio vizualai įkūnija vieną iš pavyzdžių, kaip viena iš juslių atsispindi kitoje: formos kinta nuo skirtingų muzikos dažnių.


Norėdami perteikti idėją vizualiai, atlikome eksperimentą, kurio metu stebėjome, kaip juda smėlis (materija), veikiamas skirtingų muzikos dažnių (garsų). Juk muziką gali ne tik išgirsti, tačiau ir paliesti bei pamatyti.


Taigi formos, kurios yra matomos šių metų vizualikoje, yra muzikos garsų atspindys formose, parodančios, kaip muzika gali kisti. Stilizavus gautas formas ir panaudojus papildomus elementus, eksperimento rezultatą panaudojome plakato ir visos vizualikos išpildyme. 

2018.06.29

BIlietų medžioklė tęsiasi. 4 bilietai už 3 kainą!

news-img
Juk su draugais festivalyje smagiau - iki liepos 2 d. 12:00 val. pirk 4 bilietus ir mokėk už 3!
 
Primename, kad liepos 2 d. bilietų kaina pakils ir taps tokia, kokia bus ir prie festivalio vartų.

Bilietus gali įsigyti čia

2018.06.27

Interviu su naujos elektronikos bangos Lietuvos muzikos vandenynuose atstovais: Vilniaus Energija

news-img
 1. Kokia jūsų pradžia? Kiekvienas turėjote atskirą muzikinį kelią, kaip tapote grupe?

Lankydavomės vieni kitų koncertuose nors ir turėjome atskirus muzikinius kelius. O susitikome sankryžoje – aš tame renginyje atlikau solo pasirodymą, Adas grojo su Sheep got waxed. Po pasirodymų pasišnekėjome, o po šnekų – susitikome studijoje, kurioje lankomės iki šiol.

 1. Kokios jūsų pagrindinės vertybės kaip atlikėjų?

Negroti grynųjų žanrų, stebinti, provokuoti, nedaryti kompromisų.

 1. Žygimantai, esi ne kartą prabėgęs pro drum'n'bass sceną su live pasirodymais ar kūriniais. Ar nepasiilgsti tų laikų? Ar ankstesnė patirtis šioje scenoje turi įtakos dabartinei muzikai?

Drum’n’bass ir jungle man patiko tuo, kad tuo metu tai buvo bene vienintelis elektroninės muzikos žanras, kuriame buvo gan daug vokalo, gyvuose pasirodymuose buvo įprasta ant scenos matyti MC. Na ir pats atlikimo principas skyrėsi nuo repo - tai buvo tarsi MC sporto klubas. Dabar jau nemažai vandens nubėgo, nesigręžioju į praeitį, bet kita vertus – vienas kitas bassline neabejotinai turi šaknų jungle, d’n’b žanruose.

 1. Apart sėkmės, kas jus motyvuoja judėti į priekį ir kurti toliau? Kas priverčia galvoti apie muziką?

Pirmi keli metai gal dar palieka tas išėjimo duris praviras, kaip galimybę. Jei kuri ilgiau, tai tampa tavo dalimi ir malonia pareiga. Pasiekus tam tikrą kokybinį lygmenį, net ir pačiam darosi įdomu – ką gi su turimais įgūdžiais sukursi toliau!

 1. Kadangi Lietuvos radijo stotis šturmuojat labai sėkmingai, kokie jūsų planai ateičiai?

Ruošiam programą eksportui - rudenį esam numatę kelis pasirodymus užsienyje. Per vasarą tikimės nufilmuoti naują klipą. O žiemą arba pavasarį laukia naujas albumas!

 1. Kas jūs esat kai nulipat nuo scenos? Kokios jūsų baimės ir viltys? Kaip atsipalaiduojat nuo muzikos?

Kūryba savotiškai tapo ir darbu, ir laisvalaikiu, ir asmenybės dalimi. O nuo muzikos atsipalaiduoju žiūrėdamas Al Jazeera.

 1. Kiekvienas jūsų pasirodymas yra išskirtinis, visada adaptuojatės, visada mutuojat garsus, ko naujo ar neįprasto iš jūsų galėtų tikėtis Revolution Festival lankytojai?

Tai bus pati naujausia Mesijaus programa kartu su Vilniaus energija ir tuo, kas iki šiol man buvo nebūdinga – gyvai atliekamomis vizualizacijomis.

2018.06.29

„Revolution Festival“ pradžia traukinio vagone: tiesiogine žodžio prasme važiuojantis vakarėlis

news-img

Prieš penkis metus pirmąkart elektroninės muzikos padangėje sužibėjęs „Revolution Festival“ šiais metais stebins ne tik festivalyje pasirodysiančių žinomų atlikėjų pasirodymais ir įtraukiančiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis, o ir netradicine festivalio pradžia – diena anksčiau prasidedančiu renginiu ir kelione į jį traukiniu, kuriame vyks vakarėlis. Renginio organizatoriai, anksčiau jau paskelbę apie renginio nulinę dieną ir renginio dalyvius pakvietę atvykti jau festivalio išvakarėse, liepos 5 dieną, šįkart skelbia apie kartu su Play4n4 komanda organizuojamą vakarėlį traukinyje.

„Liepos 5 diena yra labai patogi pradėti vakarėlį, juk tai Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos išvakarės, taigi savaitgalis pasidaro ilgesnis, nes liepos 6-ta yra nedarbo diena. O vakarėlio traukinyje idėja mūsų galvose ruseno jau anksčiau, džiaugiamės, kad šiais metais pagaliau ji įgavo formą. Juk smagi kelionė į festivalį yra nepamirštamo festivalio pradžia, o geros muzikos niekuomet nebūna per daug“, - pasakoja renginio organizatoriai.

Liepos 5 dieną, 17:11 val. visi elektroninės muzikos melomanai yra kviečiami į „Revolution Festival“ keliauti traukinio maršruto Vilnius – Varėna traukiniu, kuriame vyks vakarėlis, skirtas festivalio pradžiai. Traukinyje liūdėti neteks – čia gyvą techno ir house muzikos pasirodymą surengs Play4n4 Live komandos atstovai Jack Krass ir Orfeo. Prieš daugiau nei vienerius su puse metų meilės šokių muzikai vedama susibūrusi Play4n4 bendruomenė šiuo metu vienija tokius atlikėjus kaip Domas Verikas, Dominykas Barusevičius, Gustas Čiuoderis, Kaipdievasduos, Black Fire, Jack Krass ir Orfeo ir vakarėlio traukinyje dalyviams žada gyvą pasirodymą, kupiną subalansuoto garso.

Šiais metais „Revolution Festival“ dalyvius pasitinka su šūkiu „Sense more than you expect“ ir kviečia patirti, kaip muzika pažadina visas žmogiškasias jusles. Renginys įsikurs strategiškai patogioje vietoje netoli Vilniaus – Varėnos dainų slėnyje, kur veiks net 4 scenos, kuriose dalyvius sups jungle, reggae, drum and bass, techno, hardcore bei psytrance muzikos spalvos bei atspalviai. Festivalyje pasirodys daugiau nei pusšimtis žinomų atlikėjų, tokių kaip: General Levy, Steppa Style, Blush Response, Under Black Helmet, Mathalovsky, Detest, Dj Cubixx, FoxMind bei daug kitų.

Rekomenduojame įsigyti išankstinius traukinio bilietus www.traukiniobilietas.lt

Bilietus platina www.bilietai.lt

2018.06.29

Vienos dienos bilietai

news-img

Jei negali dalyvauti festivalyje visomis dienomis, tačiau vis tiek nori atvykti nors vienai dienai  – čia išeitis tau! Vienos dienos bilietai penktadieniui arba šeštadieniui jau prekyboje!

 • Penktadienio bilietas - galioja nuo liepos 6 d. 12:00 iki liepos 7 d. 12:00
 • Šeštadienio bilietas - galioja nuo liepos 7 d. 12:00 iki festivalio pabaigos

Nuo liepos 2 d. 12:00 bilietų kaina, perkant per bilietai.lt sistemą, pasikeis ir bus tokia, kokia ir įsigijant bilietą prie festivalio vartų.


Įsigijęs penktadienio bilietą galėsi išgirsti šių atlikėjų pasirodymus:

 • Famiz
 • Moì
 • Case b2b Donor
 • Dominykas Barusevičius
 • SillyCut
 • Drama Goddess
 • Play4n4 Live
 • Socle
 • Squadex
 • Jahstina
 • DJ Swix
 • GENERAL LEVY
 • Baltic Champions
 • Mean Teeth
 • Teravito
 • Vizionieriai+Artis
 • LSAR
 • Calli
 • Alex Krell
 • Under Black Helmet
 • Blush Response
 • Black Fire
 • psy_aQw​
 • DJ Cubixx
 • X-Trees
 • Dohm LIVE
 • Aranyo
 • Schwartzas
 • Anber

 

Įsigijęs šeštadienio bilietą galėsi išgirsti šių atlikėjų pasirodymus:


 • Kerin
 • Ted_d b2b Choice
 • Gustas Čiuoderis
 • Dubinn
 • Dubstep Meditations
 • Ya Note LIVE
 • Eckaff
 • QuadGrind
 • Vilniaus Energija
 • Suldubuldu
 • B ore
 • Groove Tribe
 • Steppa Style
 • Lavery
 • Tony Jungle
 • J-Lighta
 • Ak42
 • Kaukas
 • Most Evil
 • Spray
 • Mathlovsky
 • Detest
 • M1dlet
 • Hi-Tech
 • JAH Nation Nitro's
 • ARThas
 • Sunflower
 • SATI
 • Edessey
 • Edvoo
 • Atman
 • Nelumbos LIVE
 • FoxMind LIVE
 • Undisputed
 • GrassHopper
 • Yo Soy
 • SATI

Bilietus gali įsigyti čia

2018.06.29

Under Black Helmet istorija: lietuvis, užkariavęs Berlyno techno muzikos sceną

news-img

Papasakok šiek tiek apie save. Kaip prasidėjo tavo kelionė po muzikos pasaulį ir kaip ji atvedė iki Berlyno?

Viskas, ko gero, prasidėjo dar neišlipus iš vystyklų, kuomet ropodavau aplink tėčio patefoną ir krūvą „Melodijos“ plokštelių. Visą gyvenimą jaučiau natūralų polinkį muzikai, todėl vaikystėje įstojau į muzikos mokyklą, o vėliau pradėjau domėtis elektronine muzika ir jos kūryba, tai ir atvedė mane iki šiandienos.

Kaip manai, kokia yra Lietuvos techno muzikos scena ir kaip ji atrodo bendrame Europos kontekste?

Bendrai žvelgiant, Lietuvos techno scena yra sąlyginai maža ir jauna, tačiau, mano nuomone, tai yra visiškai normalu tokio dydžio tautai ir tai, ką turime, yra visai neblogai. Manau, kad renginių organizatoriai Lietuvoje stengiasi pasikviesti atlikėjų ne prasčiau nei kitų šalių atstovai, tiesiog vakarėlių mastai čia yra mažesni.

Kada ir kaip įvyko tavo muzikinės karjeros „lūžis“, po kurio viskas apsivertė iš esmės?

Hmm… Kai pradėjau su dirbti su programine įranga „Ableton Live“..? Kai pabaigiau iki galo savo pirmą kūrinį..? Kai pagaliau „kick’as“ gerai suskambejo..? Kai pirmą EP išleidau..? Kai iš to paties EP atlikėjas Tommy Four Seven du mano kūrinius panaudojo „Chris Liebing Techno“ podcast‘e..? Kai Jeff Mills Dekmantel festivalyje pradėjo savo pasirodymą mano kūriniu „Mute“..? Kaip matot, lūžių buvo ne vienas ir aš manau, kad jų bus dar daug. Niekada negalima nustoti mokytis, tobulėti ir siekti daugiau.

Ką stengiesi perteikti savo kūriniais? Kokią žinutę nori ištransliuoti savo klausytojui?

Asmeniškai aš neturiu kažkokios vienos konkrečios žinutės, visada kurdamas vadovaujuosi eksperimentavimu ir „keliauju“ pagal jausmą. Manau, kad vienas ir tas pats kūrinys gali sukelti įvairius skirtingus jausmus skirtingiems žmonėms.

Ką tau pačiam reiškia muzika? Kokį kūrinį išskirtum, kaip patį reikšmingiausią tavo gyvenime?

Man muzika šiuo metu reiškia absoliučiai viską, tai mano pašaukimas šiuo gyvenimo laikotarpiu.

Kokie tavo ateities planai ir tikslai?

Tikiuosi išleisti du solo EP dar šiais metais ir taip pat keletą remiksų, o vėliau – laikas parodys, galbūt ateis eilė ir albumui.

2018.06.29

BIlietų medžioklė prasideda. 4 bilietai už 3 kainą!

news-img
BIlietų medžioklė prasideda. 4 bilietai už 3 kainą! Juk būryje medžioti Revolution Festival 2018 II Electronic music festival džiunglių garsus daug smagiau!

Bilietai: https://goo.gl/taqKZr

2018.05.15

Elektroninės muzikos festivalyje „Revolution Festival“ šokiai prasidės diena anksčiau nei planuota

news-img

Penktus metus elektroninės muzikos melomanus suburiantis festivalis „Revolution Festival“ šiais metais stebins įvairesne muzika bei veiklomis viena diena ilgiau nei planuota iki šiol. Renginio organizatoriai festivalio dalyvius į Varėną kviečia atvykti nuo ketvirtadienio ir muzikinę kelionę pradėti anksčiau.

„Šiemet festivalio vartus atversime diena anksčiau, kviesime visus įsikurti ir pradėti švęsti muzikinę revoliuciją jau liepos 5 dieną, ketvirtadienį. Išskirtinai ketvirtadienio vakarui Varėnos dainų slėnio teritorijoje nuo pat vakaro atidarysime sceną, kurioje pasirodys įvairių žanrų atlikėjai iš Lietuvos. Juk geros muzikos niekuomet nebūna per daug“, - planus atskleidžia renginio organizatoriai.

Skirtingus muzikos žanrus atspindės išskirtinės scenų dekoracijos

Šiais metais festivalio muzikinis spektras bus toks pat spalvingas kaip ir ankstesniais metais. Renginio metu skambės net keturi skirtingi pagrindiniai muzikos žanrai – gyvas ir energingas jungle, industrinis techno, stiprusis ir tamsusis hardcore bei svajingasis psytrance. Kiekvienam šių žanrų išskirtinai bus sukuriamos jį atspindinčios scenų instaliacijos bei dekoracijos, kad kiekvieno renginio lankytojo muzikinė kelionė taptų dar įsimintinesne.

Nors anksčiau vykusiuose festivaliuose muzika skambėdavo 24 valandas per parą, šiais metais organizatoriai rūpinasi ir kokybišku renginio dalyvių poilsiu, kurį užtikrins tylos valandos – rytais kelias valandas skambės tik gamtos ir paukščių muzika, o scenos nurims.

Festivalį užpildys kūrybinės dirbtuvės ir netradicinės virtuvės

Dienomis veiklų festivalyje netrūks – renginio teritorijoje bus galima ne tik įsigyti įvairių neįprastų rankų darbo aksesuarų ar drabužių iš renginyje įsikursiančių prekybininkų, bet ir plėsti savo žinias, dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse bei pramogauti.

Smilkalų kvapo ir ramybės fone bus galima pasipuošti kūnus ryškiais neoniniais dažais, o susikaupti ir patikrinti savo kūno bei emocinį stabilumą padės vaikščiojimo lynu veikla. Netgi paprastas pasivaikščiojimas po festivalio teritoriją taps įsimintinas – įvairios meninės instaliacijos puoš Varėnos Dainų slėnio takus bei miškus.

Taip pat renginyje netrūks ir šviečiamosios veiklos – organizacija „Jauna banga“ renginio dalyviams teiks informaciją apie narkotinių medžiagų poveikį žmogaus organizmui bei vykdys konsultacijas su tuo susijusiais klausimais.

„Kasmet festivalius vejasi informacija apie su narkotinėmis medžiagomis sulaikytus žmones. Šiemet bendradarbiaudami su „Jauna banga“ sieksime edukuoti žmonės: suteikti informaciją jaunimui apie įvairias medžiagas, jų poveikį organizmui, kylančias rizikas nusprendus eksperimentuoti“, - pasakoja festivalio organizatoriai.

Pasisemti energijos nenuilstantiems šokiams bei paragauti naujų patiekalų galimybių tikrai netrūks – festivalio teritorijoje bus įkurta atskira virtuvių alėja, kurioje bus galima pasistiprinti blynais, dešrainiais, picomis, vegetariškais ir veganiškais patiekalais, o vėsiais vasaros rytais sušildys ir pažadins karšta kava bei arbata.

Išaugs ir barų skaičius – šiais metais jų festivalyje bus net penki, jie įsikurs šalia renginio scenų, virtuvių alėjoje bei palapinių miestelyje. Taip pat civilizacijos prieskoniu gamtoje taps renginio teritorijoje įrengti dušai, kuriuose bus galima atsigaivinti po karštų vakarėlių.

2018.05.04

Sense more than you expect

 

Užmerk akis ir pamiršk, kur esi. Giliai įkvėpk, dabar jokie kvapai tavęs nedirgina. Sudėk plaštakas užnugaryje ir leisk jas surankinti. Suglausk lūpas ir atpalaiduok žandikaulį. Dabar tu esi laisvas pojūčiams, tavęs niekas nevaržo.

Tačiau ausyse pasigirsta muzika. Ji tokia gyva, kad priverčia tavo koją ritmiškai trypčioti ir pajusti jos formą. Lūpos išsiskiria ir tu jauti jos skonį. Regis, net gali ją užuosti.

Ir tuomet pajunti TAI – juslėmis neapsiribojantį potyrį, prieš kurį žodžiai tampa beverčiais. Jis neturi ribų, formos, skonio, kvapo ir neskleidžia jokių garsų. Tačiau jis tave pakelia virš realybės, sutalpina visą pasaulį į tavo rankas ir išlaisvina sielą.

TAI yra potyris, kuris tave suras betonines džiungles iškeitus į muziką. Muziką, kuri yra daugiau nei garsas. Muziką, kurią gali pajusti visomis savo juslėmis ir dar daugiau. Muziką, kuri skamba Revolution Festival elektronikos džiunglėse.


SENSE MORE THAN YOU EXPECT.

2018.04.26

Pagrindinių „Revolution Festival“ atlikėjų divizioną papildo dar keturi vardai

news-img

Penktus metus vyksiantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ nesiliauja stebinti ir atskleidžia dar keturis stiprius elektroninės muzikos scenos vardus: Lavery, Under Black Helmet, Mathlovsky ir Foxmind.

„Šiemet festivalyje pasirodys daugiau nei pusšimtis elektroninės muzikos scenoje pripažintų ir atpažįstamų atlikėjų, tarp kurių jau paskelbėme tokius vardus kaip džiunglių karalius General Levy, geriausiu Rusijos regio atlikėju išrinktas Steppa Style, hardcore prodiuseris Detest, Berlyne reziduojantis techno veteranas Blush Response, daugiau nei 25 metus psytrance muziką atliekantis Dj Cubixx bei kiti. Džiaugiamės, galėdami pristatyti dar daugiau elektroninės muzikos scenoje vertinamų vardų, kurie šiemet atvyks į Lietuvą“, - teigia festivalio organizatoriai.

Pozityvia energija festivalyje užkrės old school jungle muzikos atstovas, iš Jungtinės Karalystės kilęs Lavery. Jis yra rengęs pasirodymus kartu su didele dalimi šio žanro Jungtinės Karalystės atlikėjais, tokiais kaip Aries, Dj Hybrid, Kenny Ken. Su savo muzika atlikėjas taip pat yra išmaišęs visą Europą, ją gyvai atlieka ir įvairiose radijo stotyse. Didžiausiuose jungle muzikos apdovanojimuose „We love Jungle“ Jungtinėje Karalystėje praėjusiais metais Lavery buvo išrinktas vienu iš geriausių naujų šio žanro atlikėjų. „Revolution Festival“ lankytojams atlikėjas žada energijos, tamsesnių bei sunkesnių garsų kupiną pasirodymą.

Į techno atlikėjų sąrašo viršūnę šįkart stoja ne tik užsienio atlikėjai. Lietuvis Julius Laurašonis, geriau žinomas kaip Under Black Helmet, 2011-taisiais persikėlęs į Londoną ir įkvėptas vietinės elektroninės muzikos scenos pradėjo techno kūrybą ir šiam žanrui liko ištikimas lig šiol. Pirmasis atlikėjo albumas išleistas vos prieš tris metus, bet jis jau yra vadinamas vienu daugiausiai techno muzikos scenoje pasiekusiu lietuviu. Šią vasarą atlikėjas sugrįžta į gimtinę pasidalinti Berlyne įgyta muzikine patirtimi bei žada parodyti tamsiausias šiuolaikinio techno spalvas.


Itin tamsios bei trankios muzikos į festivalio muzikinį spektrą įneš hardcore muzikos atlikėjas iš Belgijos – Mathlovsky. Šio atlikėjo nuomone, žanrai tik apriboja kūrybines galias, kiekvienas jo kūrinys išsiskiria unikalumu. Nuo pat 2011-tųjų kuriantis Mathlovsky išleido jau 6 albumus bei nesuskaičiuojamą kiekį singlų, populiarių tarp viso pasaulio sunkiosios muzikos mylėtojų. Savo muziką pristatęs įvairiuose renginiuose, meno parodose, muzikos festivaliuose visoje Belgijoje bei Europoje jau šią vasarą Mathlovsky grįžta į Lietuvą.


Prie paslaptimis apipintos, tarp medžių įkurdintos psytrance scenos atlikėjų prisijungia vienas iš goa trance projekto Foxmind įkūrėjų. 2014-siais susibūręs projektas savo muzika jau spėjo pasidalinti daugelyje didžiausių Izraelio miestų bei surinko platų gerbėjų ratą. Į festivalį atvyksiančio vieno iš projekto kūrėjų pagrindinis tikslas yra dalintis savo muzika visame pasaulyje, šis jo pozityvios energijos bei unikalių garsų kupinas pasirodymas Lietuvoje bus pirmas.


2018.04.10

Revolution Festival atskleidžia festivalio vietą ir dalį pagrindinių renginio žvaigždžių

Penktus metus skaičiuojantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ atverčia ilgą laiką slėptas kortas – festivalio vietą bei dalį renginyje pasirodysiančių užsienio atlikėjų.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais festivalis liko ten, kur vyko ir praėjusiais metais – Varėnos Dainų slėnyje. Ši vieta turi viską, ko gali reikėti festivaliui – ji arti miesto, tačiau dar arčiau gamtos, čia yra ir miškas, ir ežeras. O faktas, kad praėjusiais metais festivalis subūrė vieną didžiausių elektroninės muzikos gerbėjų publiką Lietuvoje įrodo, kad ši vieta tikrai turi magijos“, - sako festivalio organizatoriai.

Festivalis kaip visuomet išsiskiria muzikinio spektro platumu, kuris lankytojus skatina pažinti įvairią muziką bei ja eksperimentuoti. Pagrindiniai keturi renginio muzikos stiliai išlieka Jungle/Reggae, Techno, Hardcore ir Psytrance.

„Revolution Festival“ šaknys – Jungle ir Reggae muzikos stiliai, taigi jiems festivalyje visuomet skiriamas itin didelis dėmesys. Šįkart vienu iš šių džiunglių valdovų taps lietuviams jau puikiai pažįstamas, visuomet energija spinduliuojantis ir vienu pirmųjų Reggae ir Jungle muzikos kūrėjų anglų kalba Rusijoje tituluojamas Steppa Style. Šio atlikėjo patirties dėžutėse sudėti darbai kartu su tokiais atlikėjais kaip DJ Vadim, Dreadsquad, Viktorious, o 2010 metais jis buvo įvertintas kaip geriausias Reggae muzikos atlikėjas Rusijoje. „Revolution Festival“ scenoje Steppa Style žada pavergti kiekvieno Reggae ir Jungle muzikos mylėtojo širdį.Į renginio Techno muzikos atlikėjų sąrašo viršūnę stoja jau beveik dešimtmečio karjeros jubiliejų skaičiuojantis, šiuo metu Berlyne reziduojantis Blush Response. Spausdamas garso, stuktūros ir suvokimo ribas, jis sukuria modernią industrinės muzikos versiją: brutalią, išradingą, nekeičiamą ir visuomet inovatyvią. Net 90 proc. atlikėjo muzikos yra sukuriama rankiniu būdu, be jokio programinio koregavimo. Blush Response pasirodymas Lietuvoje vyks pirmą kartą, taigi tai – unikali galimybė pirmą kartą Lietuvoje išgirsti 100 proc. improvizuotą, iš anksto nesuplanuotą ir atsitiktinumų kupiną Techno muzikos veterano pasirodymą.Sunkiosios muzikos mylėtojų ausis Hardcore garsais lepins vokietis, kurio sceninis vardas išvertus į lietuvių kalbą reiškia „nekęsti“ – Detest. Šio atlikėjo pasirodymai neprognozuojami – kartais jie būna tamsūs tarsi naktis, o kartais – kupini pozityvių vibracijų. Šio atlikėjo muzika skambėjo praktiškai visuose didžiausiuose sunkiosios muzikos bei kituose garsiuose festivaliuose, tokiuose kaip Dominator, Masters of Hardcore, Defqon1, Tomorrowland, Boomtown. Šį atlikėją į priekį veda žvėriškas alkis peržengti ribas, kurių kiti atlikėjai nedrįsta, taigi, jo pasirodymas Revolution Festival bus stiprus bei tikrai išskirtinis.


Visuomet paslaptingumu ir netikėtumais žavintys Psytrance muzikos atlikėjai, „Revolution Festival“ metu taip pat sukels, o kartu ir atskleis nemažai paslapčių. Į šios muzikos atlikėjų sąrašo lyderius stoja po paslaptingu Dj Cubixx pseudonimu grojantis Mattias Sperlich iš Berlyno. Iš pirmo žvilgsnio, kubo forma yra paprasta – šešias sienas turinti trimatė figūra, tačiau kas nutinka tuomet, kai kas nors šioje figūroje įžvelgia neįprastą formą, pavyzdžiui, Rubiko kubiką? Būtent apie tai yra Cubixx muzika – apie paprastas formas, įgaunančias neįprastas prasmes. Šis atlikėjas, kuris muziką kuria nuo pat 1993 metų ir šiandien jau yra puikiai įvaldęs Rubiko kubiko techniką bei gebantis kaskart jį pasukti vis kita kryptimi, su „Revolution Festival“ lankytojais dalinsis savo ilgos muzikinės kelionės vaisiais.


2018.03.17

Džiunglių valdovas General Levy sugrįžta į Lietuvą: „Jungle is massive“ skambės iš pirmų lūpų

news-img

Į Lietuvą atvyksta pasaulinio lygio „urban“ muzikos žvaigždė General Levy – tokiomis naujienomis savo atlikėjų sąrašą pradeda penktus metus skaičiuojantis elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“.

„Būtent General Levy sugalvotas žodis „booyaka“ yra įsirėžęs kiekvieno jungle muzikos mėgėjo širdyse. Turbūt neįmanoma rasti nė vieno, nežinančio šio atlikėjo dainos „Incredible“, patekusios į svarbiausius pasaulio dainų sąrašus ir naudotos filmuose „Ali G Indahouse“ bei „Seuls Two“. Praėjusių metų iššūkiai tapo didžiuliu stimulu judėti pirmyn –  džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiais metais festivalyje lankysis visame pasaulyje puikiai pažįstamas atlikėjas“ “, - pasakoja festivalio organizatoriai.

Nors General Levy Lietuvoje lankėsi tik kartą prieš 7 metus, ilgai pristatinėti jo tikrai nereikia.

Trykštanti energija, charizma ir puikus vokalas – savybės, kurios padėjo General Levy užkariauti milijonus širdžių ir ausų visame pasaulyje. Atlikėjo muzikinis pažinimas ir kelionė prasidėjo Londone, augant tarp Afrikos ir Vakarų Indijos azijiečių bendruomenių. Jos padarė didžiulę įtaką jo muzikiniam skoniui, o būdamas 20-ies jis buvo pastebėtas žinomiausių bei įtakingiausių Jungtinės Karalystės muzikos studijų ir 1991 metais išleido savo pirmąjį albumą „Double Trouble“.

Garsiausias General Levy kūrinys „Incredible“ ne tik užkariavo aukščiausias vietas Jungtinės Karalystės radijo populiariausių dainų sąrašuose, tačiau ir suteikė atlikėjui „Regio legendos“ vardą.

Praėjus net 20 metų po šio kūrinio pasirodymo, jame nuolat kartojama frazė „Jungle is massive“ garsiai skamba visame pasaulyje ir iki dabar yra tapusi savotišku šios muzikos gerbėjų šūkiu.

Jau šią vasarą „Jungle is massive“ skambės ir Lietuvoje iš pirmųjų – General Levy – lūpų. Trykštančia per kraštus energija ir pozityvumu atlikėjas užkrės kiekvieną, esantį šokių aikštelėje.