Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

After Time stage

Muzika: various styles

Ši scena suvienija festivalio lankytojus dienos metu, o išskirtiniai LIVE pasirodymai bei įvairiausių muzikos žanrų kokteiliai atgaivins ir suteiks energijos ilgiems nakties šokiams.

Ya Note LIVE

LT

add

Istorija tekės laisvai, istorija pasakos apie Indijos diskoteką techno režime.

sc

Dubinn

LT

add

Pasiruošk smagių dub, reggae vibracijų terapijai, priversiančiai tave šokinėti ir plačiai šypsotis.

sc

Undisputed

LT

add

Undisputed įsups į techno garsų erdvę, kurioje pažadins tamsiausias jūsų mintis, slapčiausius norus ir pavers tai realybe.

sc

Anber

LT

add

Anber After Time scenoje atskleis savo švelnią, moterišką pusę, džiugindama mus liquid drum and bass setu.

sc

Moì

LT

add

Muzikinę Moi kolekciją galima apibūdint nuo „šitą gabalą kažkur girdėjau“ iki „velnias, Shazam neranda“. Daug žodžių nereikia, išgirsk gyvai.

sc

QuadGrind

LT

add

Tamsa, gylis, minimalizmas bei liquido garsai šiais metais garantuoti!

sc

Drama Goddess

LT

add

Muzikinių ritualų dalyviai galės pajusti už mistinio ir specifinio pavadinimo besislepiančius Ambient, Synth wave, Organic, Dark Disco, Heavy Blooded Funk garsus.

sc

Bardak

LT

add

Pozityvas, groovas, vaibas - visa tai ir dar daugiau jo šviežioje tech house selekcijoje.

sc

Eckaff

LT

add

Gilus, greitas techno, persipinantis su minimalistiniu skambesiu bus tikra atgaiva po naktinio šėlsmo.

sc

Dubstep Meditations

LT

add

Juodi ritmai, dub melodijos, ufonautai ir smilkalų kvapas iš rytų, linksmas ir stiprus nusimato pasirodymas. Ateik pasisupti ant bass bangų.

sc

Kerin

LT

add

Pabandė, patiko ir nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be šios veiklos. Dievina Techno muziką, bet negali atsispirti ir drum and bass ritmams.

Yo Soy

LT

add

Būkit pasiruošę šiurpuliukų bei euforijos bangoms, lydimoms smagių ritmų ir kartais kiek susimąstyt priverčiančių filosofinių momentų.

Choice

LT

add

Drum and bass atlikėjas moka švelniai paglostyt arba nusitempus į giliausius požemius ir sudraskyti į gabalus. Your Choice.

sc

Donor

LT

add

Donor yra klasikinis maištininkas, darysiantis viską, ko nesitikėsi. Visada pasiruošęs nustebint publiką arba ne, priklausomai, ko tikėsiesi.

sc

Eddie Case

LT

add

Drum and bass karys iš Greenhill Sound komandos, pasidalinsiantis puikiomis liquid drum and bass vibracijomis, kurios privers net saulę šviesti dar ryškiau.

sc

Ted_d

LT

add

Neeilinis DJ ir tikras garso menininkas, ištyrinėjęs gausybę muzikos ir jos atlikimo stilių, įsigilinęs į vibracijų pasaulį, Ted_d teigia, jog Amen break kilmės skambesys yra tai, ko negalėtų nustumti į šalį.

sc

Positive Fyah

LT

add

Jah Nation vėliavnešys, kurio pagrindinis pasirodymų variklis – dubwise drum and bass setai arba stiprių laužytų ritmų ir reggae kombinacijos.

Fantas

LT

add

Eksperimentas tarp būgnų ir boso, tarp plokštelės ir vibracijos, pykčio ir šokio iššaukia netikėtą reakciją: pradedi trypt, klykt, bėgt, judėt ir nelabai supranti kas vyksta. Reakcijos nesustabdysi, pakliuvai į drum and bass spastus. Išsikrovimas šimtaprocentinis.

Sillycut

LT

add

SillyCut – tai judesys, energija, išsilaisvinimas. Tai, kai po pasirodymo vos atgauni kvapą ir nebesuskaičiuoji kartų ranka nubraukto prakaito nuo veido.

RAW

LT

add

RAW tekno ir ragga muzika dalinasi jau beveik 3 metus, tačiau After Time scenoje pirmą kartą parodys savo slaptą meilę house muzikai.

GhettoRolls

LT

add

Stiprus energijos ir pozityvo užtaisas, besidriekiantis nuo jungle, dubwise iki dubstep ir netgi lygių ritmų. Taigi dar vienas, retas GhettoRolls pasirodymas su specialia programa išskirtinai Revolution festivaliui.

sc

Dominykas Barusevičius

LT

add

Archeologas, ,,iškasinėjantis” savo muzikinę selekciją jau nuo Mesopotamijos laikų. Prieš mažiau nei metus prisijungęs prie Play4n4 komandos atrado vietą sau ir savo muzikinei nuotaikai.

sc

Gustas Čiuoderis

LT

add

Žmogus, kurio pilna visur. Jo muzikinė selekcija yra jo asmenybės atsispindys - Disco, House ir Techno - šokiai ir pozityvas.

Zikas

LT

add

Jauna asmenybė nuolat ieškanti kažko naujo ir trokštanti išeiti iš gyvenimo rėmų. ,,JAH Nation'' šeimos narys, jo pagrindinis variklis- laužyti ritmai

sc

GrassHopper

LT

add

175±5 dūžiai per minutę geriausiai apibūdina tai, kuo gyvena GrassHopper, taigi šiandien viskas, kas telpa į šį diapazoną ar yra laužyta, gali pasklisti jo pasirodymo metu.

sc

SATI

PL/UK

add

Daugiau nei dešimtmetis techno ir psichodelikos scenose bei miksavimo įgūdžiai sutraukė aplink SATI didelį būrį gerbėjų visame pasaulyje bei pelnytai leidžia jai vadintis viena prestižiškiausių Londono Psytrance atlikėjų. Jos tamsūs, dinamiški ir energingi setai priverčia minias nekantrauti kol sulauks jų pradžios.

sc

Famiz

LT

add

Famiz pasidalins pozityviomis jungle vibracijomis, gražiu bassline'u, pakerės Varėnos dainų slėnį ir nuspalvins revoliuciją margesnėm spalvom.

sc

Play4n4 Live: Jack Krass x Orfeo

LT

add

House, Funk, Soul ir Techno kombinacija, kurios variklis - Four on the floor ritmai. Šis duetas pažada subalansuotą garsą, groovą ir kokybę, pasiruošk su mažiau patirti daugiau.

sc

DJ ST

LT

add

Visad skirtingas ir spalvingas DJ, galintis užlieti šokių aikštelę liquid drum and bass arba sutriuškinti ją techstepu ir hardcore.