Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

Dream stage

Muzika: Psytrance

Svajonių scenoje skambant hipnotizuojantiems psytrance garsams išnyksta materialaus pasaulio ribos ir lieka tik užburianti melodija, vedanti į nesibaigiančią naktį.

 

Dj-Cubixx

DE

add

Kas nutinka, kai žmogus kubą ima vertinti kaip Rubiko kubą ir kurti sudėtingas ir kūrybiškas naujas formas? Būtent taip su muzika elgiasi Dj Cubixx. Miksuoti muziką atlikėjas pradėjo dar 1993-aisiais, stipriai paveiktas tuometinio elektroninės muzikos bumo Berlyne, tačiau šiandien po ilgų metų įvairiausios praktikos jis ištobulino savo Rubiko kubą ir yra pilnai pasinėręs į niekada nesibaigiančią puikios muzikos paiešką.

sc

SATI

PL/UK

add

Daugiau nei dešimtmetis techno ir psichodelikos scenose bei miksavimo įgūdžiai sutraukė aplink SATI didelį būrį gerbėjų visame pasaulyje bei pelnytai leidžia jai vadintis viena prestižiškiausių Londono Psytrance atlikėjų. Jos tamsūs, dinamiški ir energingi setai priverčia minias nekantrauti kol sulauks jų pradžios.

sc

Edessey

LV

add

Edessey pradėjo tyrinėti naują ir neįtikėtiną psy trance pasaulį dar 2016-aisiais ir nuo to laiko dalinasi savo aistra įvairiuose renginiuose Baltijos šalyse, aplankydamas tokius festivalius kaip Yaga Gathering, Solstitium, Polimer Fest ir daug kitų.

sc

psy_aQw

LT

add

Dar paauglystėje pradėjo klausytis tos muzikos, kurios neklausė niekas iš aplinkinių. Lankantis renginiuose, stebint ir klausantis skirtingų atlikėjų nuo šokių aikštelės perėjo prie pulto. Atlikėja neapsiriboja vien Psytrance - jos spektre rasite ir sunkesnių muzikinių žanrų. Kviečia jungtis prie magijos ir emocijų pilno šaltinio ir nusiprausti visą blogį, kurį tik turėjote savyje.

sc

Schwartzas

LT

add

Atlikėjas pradėjo savo astralinę kelionę 2014-ųjų vasarą. Ne vienerius metus organizuodavo įvairius renginius ir puoselėjo psichodelikos kultūrą Lietuvos laikinojoje sostinėje, o šiuo metu gyvena Anglijoje, tačiau grįžta į gimtinę supažindinti mus su savo išieškota ir subrandinta selekcija.

sc

FoxMind

ISR

add

Nuo 1999-ųjų grojus atskirai du atlikėjai jėgas į bendrą projektą sujungė 2014-aisiais. Nuo to laiko jie pasirodė visuose didžiuosiuose Izraelio miestuose ir klubuose, bei dalinosi kūryba, kuri tikrai atstovauja šios šalies muzikinę sceną. Į festivalį atvykstančio vieno iš projekto kūrėjų pagrindinis tikslas yra skleisti muziką pasaulyje ir atnešti daug geros energijos kiekvieno pasirodymo metu.

ARThas

LT

add

Melomanu tapo jau vaikystėje, tyrinėdamas stilių po stiliaus ARThas atrado elektroninę muziką, kuri paliko didžiausią pėdsaką ir atvedė jį iki subrendusio undergroundo. Galvojate, kas organizuoja nurautus Psychedelic Sessions vakarėlius? Tai - ARTho nuopelnas.

X-Trees

RU/LT

add

Užaugo su rokenolu, bet savęs ieškojimai galiausiai atvedė į psytrance. Aktyvus jau nuo 2001-ųjų surengė daugybę pasirodymų įvariose šalyse, priklauso Multivision komandai ir dirba su Cocktail Records kompanija. X-Trees savo setuose subtiliai jungia techniškai atrinktus garsus su giliomis psytrance vibracijomis ir 60-ųjų psichodelika, o Revolution festivalyje pasirodys kiek kitokiame amplua - psychill.

sc

Atman

LT

add

Atman nuo 2006 metų įvairiuose renginiuose bei festivaliuose grojantis DJ. Jo muzika apima tiek naktinį forest, dark psytrance, tiek rytinį goa trance.

Aranyo

LT

add

Įkvėptas skirtingų elektroninės muzikos stilių bei atlikėjų, į šios muzikos karalystę įžengė 2010-aisiais. Daugybė gyvos muzikos projektų paskatino kurti savo muziką, taip į pasaulį ir atėjo psichodelinis, mistiškas, tamsus bei šokdinantis „Aranyo“, kurio EP albumą „Dark Rituals“ 2016 metais išleido Omveda Records įrašų kompanija.

sc

Sunflower

LT

add

Keliaujantis entuziastas Simonas, pasivadinęs Sunflower, retkarčiais pasirodo lietuviškose scenose norėdamas pasidalinti „Temple of Magic“ dirbtuvėse išmoktais triukais. „Visos smuiko stygos groja penkių intervale, o trance muzika nuneša mus daug daug toliau“,- teigia kokybę mėgstantis vaikinas.

sc

Nelumbos LIVE

LT

add

Hi-tech psy trance prodiuceris, DJ, SarnarSchourt Records narys ir Eclectic Tribe projekto kūrėjas. Šiuo projektu jis siekia atskleisti savo psichodelinės hi-tech muzikos suvokimą, kuris savo melodingumo ir klasikinio hi-tech darna tikrai skiriasi nuo daugelio.

sc

Dohm LIVE

LT

add

Dohm atsirado 2006-ųjų vasarą, kai jo gyvenimą nušvietė psichodelinės muzikos patyrimas festivalyje. Paveikta nuostabios šalies gamtos, Dohm muzika - tai muzikinė kelionė per užburtus miškus su giliais, atmosferiniais skambesiais. Šią kelionę atlikėjas perteikia skirtingais stiliais, kaip DarkPsy, Dohmtek, Dohmstep and Chill-out.

sc

Edvoo

LT

add

Visą psichodelinę muziką tyrinėja jau nuo 2013-ųjų. Daugiausia pastangų skiria dark, full on ir forest psytrance subžanrų sintezei, įvesdamas goa skambesių, užpildančių atmosferą. Šokių aikštelėje galėsite pajusti tvyrančią galingą ir pakylėjančią energetiką.

sc