Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

Promised stage

Muzika: Jungle & Drum and Bass

Čia skamba muzika, kuri įkvėpė sukurti Revolution Festival. Laužyti ritmai ir vokalai, rodos, gimę gyventi džiunglių dvasia ant grojančių būgnų – visa tai rasi čia.

General Levy

UK

add

Retas atlikėjas tiek daug prisidėjo prie Jungtinės Karalystės urbanistinės muzikos scenos kūrimo, kiek General Levy. Burti apie save garso sistemų komandas ir rengti vakarėlius ji pradėjo dar būdamas keturiolikos. Nuo to laiko General Levy tapo vienu paklausiausių savo kartos reggae MC, kurio energija išjudina tiek pogrindžio, tiek masines scenas.

fb yt sc

Steppa Style

RU

add

Vienas pirmųjų Reggae, Dancehall ir Jungle atlikėjų Rusijoje, per savo karjerą apkeliavęs daugybę Europos miestų ir scena dalinęsis su ryškiausiais žanro atstovais, suorganizavęs daugybę renginių bei paskelbtas “geriausiu Reggae atlikėju Rusijoje”. Atlikėjas siekia pasauliui atstovauti rusišką Raggamuffin kultūrą, to su nekantrumu laukiame ir Revolution Festival scenoje.

sc

Jahstina

LT

add

Justina pradėjo savo kelionę šokių aikštelėje, po to žengė į Jungle renginių organizavimą, galiausiai žingsnis po žingsnio tapo Jahstina, pasirodžiusia įvairiuose festivaliuose kaip Tundra ar Loftas Fest bei daug kitų. Jahstinos setai pasižymi ne tik švelniomis bei lengvomis melodijomis - stipriais amenų smūgiais ji tikrai išjudins kiekvieną aikštelėje.

sc

Artis & Vizionieriai

LT

add

Pirmą kartą trise ant scenos pasirodę prieš penkerius metus Survivor festivalyje, nuo to laiko beveik visuose pasirodymuose groja kartu. Jų setai pasižymi stipriu bei tamsiu Neurofunk ir Darkstep skambesiu, o kad muzika skambėtų dar gyviau, savo pasirodymuose jie groja trimis CD grotuvais!

sc

Teravito

ES

add

Įkvėptas Barselonos pogrindžio muzikos groti pradėjo 2009-aisiais, o nuo to laiko jau yra pasirodęs festivaliuose bei klubuose visoje Ispanijoje, Jungtinėje Karalytėje, Vokietijoje ir Bulgarijoje. Savo kūryba jis stengiasi atkreipti žmonių dėmesį į naktį neįprastais būdais. Jo patirtis, selekcija ir nuodugnios techninės žinios nepaliks tavęs abejingo.

sc

Mean Teeth

LT/EE

add

Jungtinis Drum and Bass projektas, suvienijęs prodiuserius iš Lietuvos ir Estijos. Į Drum and Bass sceną įsiveržę dar 2015 metais, išleidę singlą legendinėje Bad Taste Recordings leidybinėje kompanijoje Mean Teeth greitai susilaukė palaikymo iš scenos veteranų. Trio pažada tamsų, įvairialypį ir įsimintiną setą Revolution Festival scenai.

sc

Jlighta

LT

add

Elektroninę šokių muziką pamilęs dar ankstyvoje paauglystėje į sceną žengė 2012-aisiais. Vos tik pasirodęs vakarėliuose atlikėjas subūrė nemažą gerbėjų ratą, tapusį akstinu ir toliau groti bei organizuoti renginius – jis ir Revolution Festival pradininkas. J-Lighta pasirodymai, trykštantys energija, amenų gausa bei pozityviomis vibracijomis, priverčia šokti ne vieną melomaną ir ilgam įsirėžia atmintį.

sc

Lavery

UK

add

Jungtinės Karalystės atlikėjas, savo muzika išmaišęs visą Europą, ją gyvai atlieka ir įvairiose radijo stotyse. Didžiausiuose jungle muzikos apdovanojimuose „We love Jungle“ Jungtinėje Karalystėje praėjusiais metais Lavery buvo išrinktas vienu iš geriausių naujų šio žanro atlikėjų. „Revolution Festival“ lankytojams atlikėjas žada energijos, tamsesnių bei sunkesnių garsų kupiną pasirodymą.

sc

Tony Jungle

LT

add

Tony Jungle muzikinė kelionė prasidėjo dar 2011-aisiais, jis ėmė skleisti meilę jungle, drum and bass, reggae bei bass muzikai, o galiausiai pradėjo reguliariai groti visoje Lietuvoje. Išvykus į Edinburgą jo muzika buvo leidžiama skirtingose įrašų kompanijose, o dabar atlikėjas grįžta į Lietuvą su mumis ja pasidalinti. Jo stilius apimą platų jungle spektrą. Viskas nuo gilių, plaukiančių atmosferinių rollerių iki beprotiškai sulaužytų amenų, papildytų energingais raga ir hip hop vokalais.

sc

Baltic Champions

LT

add

Baltic Champions - reiškinys, sutraukiantis visus Karališkų laužytų ritmų gerbėjus. Jie grįžta dar vienam susitikimui! Vienintelė proga šiais metais sutikti visus 4 Baltic champions narius Doctah Jahngle, Grasshopper, Jahnglist Bwoy ir Tony Jungle. Kad laukimas neprailgų, kiekvieną penktadienį klausyk Baltijos Čempionų per LRT OPUS, o Liepos 6-8 užkursime Revoluciją kartu!

sc

AK42

LT

add

Nuo mažų dienų susipažinęs su reggae, dub muzika, paauglystėje pradėjo domėtis drum and bass ir jungle muzikos stiliais. Po kelių metų, įkvėptas Vandal, vaikinas pradėjo skleisti raggatek, jungletek stilių ir Lietuvos vakarėliuose. Su draugais įkūrė The Bassement Crew judėjimą Ignalinoje ir pradėjo organizuoti renginius Vilniuje. AK-42 festivalyje jau nebe pirmą kartą ir šiemet pažada dar energingesnį setą.

sc

Socle

LT

add

Jau aštuntus metus scenoje skaičiuojantis jungle bei drum and bass atlikėjas Socle ne tik kuria laužytų ritmų muziką, bet ir organizuoja renginius, tokius kaip jau aštuntus metus vykstantis ir daug Europoje pripažintų vardų savo scenoje turėjęs „Broken Beats“. Revolution Festival scenai Socle ruošia drum and bass ir dubwise selekciją.

sc

Squadex

LT

add

DJ ir renginių organizatorius, Lietuvos scenoje besisukantis nuo 2005-ųjų. Per ilgesnį nei 10 metų laikotarpį Squadex sukaupė stulbinančią plokštelių kolekciją, o festivaliui žada nupūsti dulkes nuo savo geriausių senesnių drum and bass plokštelių ir jungti jas su naujais, stipriais bei dar mažai kam girdėtais kūriniais!

sc

B-Ore

LT

add

Kauno Greenhill Sound komandos atstovas. Nuo vaikystės Visagine įkvėptas reggae motyvų ir laužytų ritmų skambesių, persikraustęs į Kauną iš karto susidomėjo naktiniu gyvenimu, netrukus pats pradėjo skleisti reggae ir jungle vibracijas. Nebijo eksperimentuoti ir su kitais žanrais, tačiau stengiasi neišduoti savo tikros aistros - vinilinių plokštelių, kurias kolekcionuoja jau ilgą laiką ir neketina sustoti.

sc

Groove Tribe

LT

add

Komanda iš DJ, promoterių ir radijo laidų vedėjų, atvežusių būrį žinomų reggae, dub, ska, jungle atlikėjų iš Jamaikos bei įvairių Europos šalių. Savo vakarėliuose Groove Tribe propaguoja autentišką, gyvą skambesį, senųjų garso sistemų tradicijose apjungdama gyvą bendravimą su publika, mc pasirodymus, neišleistą ekskliuzyvinę muziką ir retas vintažines plokšteles.

sc

Suldubuldu

LT

add

Suldubuldu elektroninės muzikos kelionė prasidėjo 2007-aisias, prisidėdamas prie -1 komandos, tuo metu puoselėjusios Šiaulių underground kulturą. Neilgai trukus pats lipo ant scenos ir pradėjo dalintis savo selekcijomis. Tuo tarpu šiaulietis spėjo sugroti ne viename kolegų organizuojamame vakarelyje bei festivalyje. 2014-aisiais Suldubuldu tapo muzikinės programos kapitonau viename iš saules miesto alternatyvių barų.

DJ Swix

LT

add

Bemaž dešimtmetį savo didžėjinius įgūdžius ir muzikinius atradimus gvildenantis DJ Swix neslepia, jog reggae, drum and bass ir jungle stiliai užima gan svarbią vietą pastarojo fonotekoje. Nors kukliai save laiko visų šių žanrų diletantu, nevengia jų „pagardinti“ puikiai pažįstamo hip-hopo sąskambiais bei jo grojimo technikomis. Ką ruošia šiemet? Dar daugiau netikėtų muzikinių kombinacijų, kurias neabejotinai glaistys skrečo garsais.

sc