Grįžti į pagrindinį
favcebook-icon soundcloud-icon youtube-icon

2018 07 06-08

Space/Valhalla stage

Muzika: Techno / Hardcore

Ši scena neturi ribų, tik vieną didžiulę erdvę eksperimentams. Pirmąją naktį čia skambės miesto chaosą primenatys techno garsai, kuriuos antrąją naktį pakeis dar stipresni, daug energijos reikalaujantys hardcore ritmai.

Alex Krell

LT

add

Traktorių vairuojantis ir išsitepęs Alex Krell – lietuvių prodiuseris, įkvėptas Queen, Nirvana ir Led Zeppelin bei kuriantis gilią ir tamsią techno muziką. Būtent ši keista kombinacija suteikia Alex Krell kūrybai unikaliai tamsios ir žemiškos energijos, išskiriančios jo muziką iš minios. Roko ir reivo sukurtas retro skonis kūriniuose susimaišo su keistomis medžiagomis, randamomis tik lietuviškame vandenyje. Alex Krell kviečia to atsigerti ir pažiūrėti, kas nutiks.

sc

Blush Response

DE

add

Blush Response siekia visad plėsti garso, struktūros ir suvokimo ribas, sukurdamas modernią muzikos formą, kurią suvokia esant industrine: brutalią, išradingą, nesileidžiančią į kompromisus ir visad inovatyvią. Jo muzika - tai beveik neprijaukintas žvėris, kaniojantis ir badantis skyles ausų būgneliuose bei magiškai priverčiantis kilnotis kojas.

sc

Detest

DE

add

Hardcore prodiuseris, DJ iš Vokietijos, jau nuo 2004-ųjų atliekantis įvairią muziką - pradedant Industrial, Crossbreed, baigiant Breaks ir Uptempo. Kartais tamsus, kartais pilnas pozityvių vibracijų. Detest yra alkanas kurti peržengiant ribas, už kurių kiti eiti nedrįsta.

sc

Black Fire

LT

add

Black Fire savo techno kelionę pradėjo nuo sunkiojo techno ir schranz, tačiau stiprios techno bangos rimo ir atlikėjas ėmė pildyti kolekciją industrinio, dub techno plokštelėmis. Atlikėjo setai varijuoja pradedant melodingu, giliu techno ir baigiant stipriais industrinio techno smūgiais. Vinilinių plokštelių kolekcija plati ir nuolat auga, todėl pasirodymas Revolution Festival scenoje bus tikrai unikalus.

sc

Spray

LT

add

Dar vienas įdomus vardas Lietuvos undergroundo platybėse. Atlikėjas susižavėjęs griežtais, energingais ritmais - Hardcore, Frenchcore, Dark Drum and bass, tačiau kiek dažų paletėje yra skirtingų atspalvių, tiek įvairius kūrinius ir žanrus Spray mėgsta patiekti savo setuose.

sc

Kaukas

LT

add

Laužytų ritmų virtuozas - Kaukas - elektronine muzika susidomėjo 2005-aisiais. Pakako kelių apsilankymų didesniuose vakarėliuose ir atlikėjas suprato, kad tai jo sielos skambesys. Šiandien jo vinilų kolekcija išties solidi, pasiruošk tamsiems laužytiems ritmams, sunkiai agresyviai boso linijai ir greitam tempui.

sc

M1dlet

LT

add

Turbūt vienintelis Lietuvos Hardcore, Breakcore, Darkstep prodiuseris. Atlikėjas pradėjęs muzika domėtis dar šešiolikos, šiandien yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Revolution Festival renginiui M1dlet pažada negailestingus Hardcore garsus.

sc

Mathlovsky LIVE

BE

add

Hardcore techno ir Harcore punk – Mathlovsky skirtumo nemato ir elgiasi tuo vadovaudamasis. Pavargęs nuo žanrų apribojimų, jis žengia kitu – kūrybiškumo ir saviraiškos keliu. Jo setuose vienu tempu susimaišo daugybė stilių, kurie priverčia smegenis galvoti, o kūną nepaliaujamai judėti. „Naikinti yra kurti, kurti yra naikinti. Žvelgiant gilyn į savirefleksiją ir įkvėpimą, bedugnė žvelgia atgal be gailesčio“.

sc

Under Black Helmet

LT

add

Šis Berlyne gyvenantis ir kuriantis lietuvių atlikėjas yra auganti jėga tamsiajame industrinio techno mene. Under Black Helmet muziką palaikant tokiems atlikėjams kaip Jeff Mills, Tommy Four Seven ir Rebekah, kūrėjas neabejotinai plečia tamsiausius šiuolaikinio techno kampus.

sc

JAH Nation Nitro's

LT

add

Utenoje sunkioji artilerija puikiai pažįstama daugeliui, o vienas to pradininkų bei Revulution idėjos puoselėtojų yra Utenos hardcore tėvas Alyga SOFT.. Savo energija ir nepamirštamais hardcore, terror ir uptempo garsais šiemet jis vėl džiugins festivalio dalyvius. Šalia jo stipriosios muzikos vairą laikys vietoje nenustygstantis Zh’Error. Visai neseniai į šį muzikos pasaulį įsiliejęs vaikinas, įkvėptas Revolution Festival, dabar ne tik klausosi, bet ir dalinasi hardcore skambesiais su kitais. Vaikinai pažada dar kartą sudrebinti Varėną ir jūsų širdis!

sc

LSAR

LT

add

LSAR muzikinė kelionė prasidėjo dar paauglystėje, susidomėjus ambient ir techno muzika. Pirma galimybė išbandyti ir išreikšti naujas idėjas buvo suteikta minimal.lt ir šiandien, po eilės metų sunkaus darbo ir pasiryžimo, savo muzika vienoje scenoje jis yra dalinęsis kartu su tokiais techno sunkiasvoriais kaip Answer Code Request, Antigone, Blawan, Bjarki, Zenker Brothers.

sc

Calli

LT

add

Pradėjęs nuo trombono ir pianino, galiausiai ėmė miksuoti hip hop ir funk muziką, kol galiausiai susižavėjo erdve kūrybiškumui pasižyminčia minimal techno muzika. Šiandien jis kuria savo muziką ir susilaukia daug palaikymo iš klausytojų, grodamas net dvejais skirtingais slapyvardžiais.

sc

Hi-Tech

LT

add

Hi-Tech muzika pradėjo domėtis nuo pat vaikystės. Vos tik išgirdęs grupės The Prodigy albumą „The Experience“, suprato, kad toks judesys skirtas jam! Hi-Tech niekuomet nebuvo vieno stiliaus mylėtojas, jis yra melomanas, daug muzikos besiklausantis pagal nuotaiką, bet labiausiai yra žinomas kaip sunkiosios elektronikos puoselėtojas, jį galima vadinti šios scenos veteranu.

Most Evil

LT

add

Most Evil pirmą kartą prisilietė prie elektroninės muzikos vos keturiolikos. Jis visada ieškojo sunkesnio ir energingesnio techno skambesio. Nuo 2003 metų, pradėjus groti klube VAULT, kuriam atiduoda didelę pagarbą, Most Evil stilius pasikeitė su dar smarkesniu ir tamsesniu trenksmu: tai buvo smarkus, visa griaunantis techno. Daugelis hard techno renginių lankytojų žino, kad jei groja Most Evil – vakarėlis bus pragariškai karštas, sunkus ir energingas!

sc